Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Młoda Liga > Konrad Nassalski wraca do zdrowia

Konrad Nassalski wraca do zdrowia

fot. archiwum

13. kolejka rozgrywek Młodej Ligi okazała się pechowa dla Konrada Nassalskiego. Przyjmujący AZS Politechniki Warszawskiej doznał urazu stawu skokowego. Obecnie jest w trakcie rehabilitacji i powoli wraca do zdrowia.

Jak bardzo poważna jest twoja kontuzja?
Konrad Nassalski: Mecz z Częstochową okazał się dla mnie pechowy. W drugim secie podczas potrójnego bloku spadłem koledze na nogę i skręciłem staw skokowy. To była moja pierwsza tak poważna kontuzja i bardzo ją przeżywałem, gdyż od pewnego czasu utrzymywałem dość dobrą formę.

Kiedy znów zobaczymy cię na boisku?
Od czasu kontuzji minął już dość długi okres. Uważam, że stan mojego zdrowia znacznie się polepszył. Zawdzięczam to regularnym wizytom u rehabilitanta i pomocy klubu sportowego MOS Wola. Powoli powracam do treningów, lecz nie umiem określić dokładnie mojego powrotu na boisko. Chciałbym jednak jak najszybciej wrócić do gry, aby móc dalej rozwijać swoje umiejętności.

Jak długo oswajałeś się z myślą, że nie będziesz mógł na razie trenować z kolegami z zespołu?
Bardzo trudno było się oswoić z myślą, że na jakiś czas trzeba będzie przerwać treningi z zespołem. Teraz powoli powracam do zdrowia, chodzę na treningi siłowe. Uczestniczę również we wszystkich meczach chłopaków i mocno ich dopinguję, a najchętniej pomógłbym im już na boisku.* z zawodnikiem rozmawiała Aneta Kuć (mlodaliga.pl)

źródło: mlodaliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Młoda Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved