Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Hain: Będziemy grać jeszcze lepiej

Piotr Hain: Będziemy grać jeszcze lepiej

fot. archiwum

- Nie byliśmy faworytem tego spotkania, ale nasza gra wyglądała o wiele lepiej niż w pierwszej rundzie w Olsztynie - powiedział po sobotnim meczu z PGE Skrą Bełchatów środkowy Indykpolu AZS UWM Olsztyn, Piotr Hain.

W meczu ze Skrą Bełchatów nie byliście faworytem. Jednak niewiele zabrakło, by w trzecim secie odnieść zwycięstwo.

Piotr Hain:Faworytem nie byliśmy, bo Bełchatów to czołowa drużyna świata. Szkoda tego trzeciego seta, bo prowadzenie 20:15 było sporą zaliczką. Niestety Jakub Novotny wszedł na zagrywkę i posłał chyba aż pięć asów pod rząd. Nie załamujemy się jednak i walczymy dalej.

W Bełchatowie graliście osłabieni brakiem Samuela Tuii, Vladimira Čedić’a i Wojciecha Winnika. Na najbliższy mecz z Jastrzębskim Węglem zaprezentujecie się już w pełnym składzie. Czy to oznacza, że wynik w tym meczu będzie lepszy?– Porażka ze Skrą Bełchatów nie podcina nam skrzydeł. Nie byliśmy faworytem tego spotkania, ale nasza gra wyglądała o wiele lepiej niżeli w pierwszej rundzie w Olsztynie. Z pewnością zabrakło nam kolegów, bo ich doświadczenie bardzo by się przydało. Jestem przekonany, że gdy wrócą to będziemy grali jeszcze lepiej.

Mecz z Jastrzębskim Węglem już we wtorek. Łatwo z pewnością nie będzie, jednak można sądzić, że będzie to łatwiejszy mecz. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju nie awansowała do pierwszej szóstki i będzie się bić o utrzymanie w PlusLidze.

– Mecz z Bełchatowem był idealnym przetarciem przed wtorkowym spotkaniem z Jastrzębskim Węglem. Na pewno w najbliższym meczu zagramy jeszcze lepszą siatkówkę i zrobimy wszystko, żeby punkty zostały w Olsztynie.

*Rozmawiała: Marta Panasiuk

 

źródło: azsuwmolsztyn.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved