Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: AZS UAM lepszy w akademickich derbach

II liga M: AZS UAM lepszy w akademickich derbach

fot. archiwum

Szóste zwycięstwo z rzędu odniosła drużyna AZS UAM Poznań, która tym razem w pokonanym polu pozostawiła akademików z Zielonej Góry. - Konsekwencja w grze pozwoliła wygrać - podsumował całe spotkanie Dominik Broj.

Kolejne zwycięstwo cieszy, tym bardziej, że Zielona Góra prezentowała się bardzo dobrze. Wykorzystali nasze rozluźnienie w trzecim secie, doprowadzając do kolejnej partii. Jednak konsekwencja z naszej strony pozwoliła zakończyć to spotkanie po naszej myśli – powiedział po meczu przyjmujący poznaniaków, Dominik Broj. Jedynie właśnie w trzecim secie kiedy w szeregi podopiecznych Damiana Lisieckiego wdarło się rozprężenie zespół z Zielonej Góry przejął inicjatywę co pozwoliło mu wygrać tego seta, natomiast reszta spotkania toczyła się pod dyktando wicelidera tabeli.

Za tydzień drużyna ze stolicy Wielkopolski na taki przestój nie będzie mogła sobie pozwolić, ponieważ do Poznania przyjeżdża lider tabeli i niepokonany od szóstej kolejki zespół Colmana Kalisz. Poznaniacy wygrali jedenaście meczów u siebie z rzędu, kaliszanie ostatnie sześć w tym sezonie, która seria zostanie przerwana? Przekonamy się już w najbliższy piątek.

AZS UZ Zielona Góra – AZS UAM Poznań 1:3
(19:25, 20:25, 29:27, 20:25)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved