Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Georg Grozer: Wygraliśmy w bardzo dobrym stylu

Georg Grozer: Wygraliśmy w bardzo dobrym stylu

- Wydaje mi się, że dzisiaj miałem swój dzień, kończyłem dużo piłek, a w dodatku pomagał nam niesamowity doping naszych kibiców - podsumowuje mecz pomiędzy Resovią Rzeszów i AZS Częstochowa Georg Grozer, MVP tego spotkania.

Asseco Resovia Rzeszów po jednostronnym widowisku pokonała zespół AZS-u Częstochowa 3:0. Mecz trwał nieco ponad godzinę, a w drugim secie padł rekord PlusLigi w ilości zdobytych punktów w secie przez drużynę przegraną, w tym sezonie. Częstochowianie zdobyli w tej odsłonie zaledwie dziewięć „oczek". MVP spotkania – Georg Grozer po meczu przyznał, że grało mu się bardzo dobrze, ale wynik odzwierciedla również bardzo dobrą grę całej drużyny.

Trzeba przyznać, że wygraliśmy dzisiaj w bardzo dobrym stylu. Częstochowa nie zrobiła nic, aby nam się przeciwstawić. Cieszy również to, że cała drużyna zagrała dobrze – podsumował spotkanie atakujący reprezentacji Niemiec. – Wydaje mi się, że dzisiaj miałem swój dzień, kończyłem dużo piłek, a w dodatku pomagał nam niesamowity doping naszych kibiców. Tak jak wcześniej powiedziałem, uważam, że każdy miał dzisiaj swój dobry dzień – dodał.

W cieniu Georga Grozera pozostał częstochowski atakujący, Bartosz Janeczek, który zanotował 20-procentową skuteczność w ataku, kończąc zaledwie cztery piłki w całym spotkaniu. – Może ten mecz nie wyszedł Bartkowi, ale to dobry zawodnik. Ciężko ocenić mi kto był lepszy, bo w tym momencie to nieistotne. Wszystko okaże się na koniec sezonu – kto będzie wyżej, ten będzie lepszy – zakończył zawodnik Resovii Rzeszów.