Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Nie wiadomo, czy Joanna Szeszko jeszcze wróci na boisko

Nie wiadomo, czy Joanna Szeszko jeszcze wróci na boisko

fot. archiwum

- W tej chwili jestem nastawiona na to, by już w ogóle nie wracać na boisko. Kolano bardzo boli. Ale jestem świeżo po operacji, może minie trochę czasu i jeśli wszystko się dobrze zagoi, zmienię zdanie - mówi zawodniczka AZS Białystok, Joanna Szeszko.

Obecnie Joanna Szeszko przebywa w szpitalu w Bielsku Podlaskim. Zabieg się udał, ale już wiadomo, że kluczowa siatkarka naszego zespołu nie zagra do końca sezonu.

W czasie operacji Joanna była świadoma. Już wcześniej zakładała, że dopiero w jej trakcie będzie można podjąć decyzję, czy jeszcze wróci w obecnych rozgrywkach na boisko. – Po "wejściu" w kolano okazało się, że mam poważnie uszkodzoną chrzastkę – mówi siatkarka, a potem wymienia inne dolegliwości, które musiał usunąć lekarz. – I tak zrobiłam "lżejszą" wersję zabiegu z dwóch, które mi zaproponował doktor. Można było podnosić rzepkę przez odczepianie więzadła, a potem ponowne przyczepianie go na śrubę. Na to się nie zdecydowałam.

Pomijając skomplikowane medyczne terminy, najważniejsza konkluzja jest taka, że Szeszko musi przez 9 tygodni chodzić o kulach.źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved