Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Gierczyński: Rzeszów wspominam bardzo mile

Krzysztof Gierczyński: Rzeszów wspominam bardzo mile

fot. archiwum

W dniu jutrzejszym Resovia zmierzy się AZS-em Częstochowa. W barwach AZS-u zagra Krzysztof Gierczyński, który dwa poprzednie sezony grał w Resovii. - Wspomnienia są miłe i chciałbym, aby tylko miłe chwile zachować w pamięci - mówi zawodnik. 

Zawodnik AZS-u wspomina grę w Resovii bardzo mile. –Bardzo sympatycznie wspominam halę na Podpromiu, rzeszowskich kibiców, wspaniałą atmosferę, oprawę, jaka podczas naszych meczów zawsze panowała. Bardzo cenię sobie medale – srebrny i brązowy, które zdobyliśmy z Resovią. Były to pierwsze po dłuższej przerwie medale i sukcesy rzeszowskiej siatkówki. Może swoją grą nie porywaliśmy, ale efekt sportowy był w sumie dobry – dodaje popularny "Gierek".

Częstochowianie bardzo dobrze spisują się w PlusLidze, są wiceliderem i rewelacją tegorocznych rozgrywek. – Jeżeli chodzi o nasz AZS, to można powiedzieć, że jesteśmy takim małym czarnym koniem. Nikt przed sezonem na nas nie stawiał, nikt o nas nie mówił, ale w dotychczasowych meczach, przez kilka miesięcy utrzymaliśmy w miarę równą grę. Częste spotkania, wyjazdy były dużym wyzwaniem logistycznym dla klubów, ale także dużym wyzwaniem dla naszych organizmów. Potrafiliśmy się w tym odnaleźć, wygraliśmy kilka spotkań, zdobyliśmy dużo punktów, jesteśmy wiceliderem. Na razie ten sezon przebiega pomyślnie, zobaczymy, jak będzie się toczył dalej. Jesteśmy inną drużyną od pozostałych, zwłaszcza od Skry, ZAKSY i Resovii, które mają zdobywać medale, mają inne cele, potencjały, nie wspominając o budżetach. Nasz skład opiera się na polskich zawodnikach, ale jak na razie udaje nam się dotrzymywać im kroku. Zdajemy sobie sprawę z różnicy, ale nie poddajemy się, walczymy – dodaje Gierczyński.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved