Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kilka tygodni przerwy Elżbiety Skowrońskiej

Kilka tygodni przerwy Elżbiety Skowrońskiej

fot. archiwum

Wszyscy sympatycy dąbrowskich siatkarek ze zdziwieniem przyglądali się siedzącej na trybunach przyjmującej MKS Elżbiecie Skowrońskiej, która trzymała kciuki za swoje koleżanki podczas meczów z Budowlanymi Łódź i Tomisem Constanta.

Jak się okazuje, odpoczynek od siatkówki "Skowronka" jest niestety przymusowy. Przyczyną nieobecności w drużynie była kontuzja kolana, zmuszająca nową przyjmującą MKS-u do zabiegu, po którym musi poruszać się z pomocą kul. – Elżbieta miała problemy z łękotką już od początku sezonu – wyjaśnia problem Skowrońskiej fizjoterapeuta MKS-u Jacek Stychno. Z początku uraz nie był poważny, ale stan kolana pogorszył się i po rezonansie magnetycznym zdecydowaliśmy się na ostateczność, czyli zabieg artroskopii – dodał Stychno.

Przeprowadzony zabieg oznacza, że Skowrońska odpocznie od siatkówki na dwa-trzy tygodnie. Jest to z pewnością zła wiadomość dla trenera MKS-u Waldemara Kawki, bo jego zespołu nie omijają kontuzje i gdy tylko kontuzjowane Matea Ikić, Agata Pura i Natalia Kurnikowska wróciły po pechowych urazach, ze składu od razu wypadła Elżbieta Skowrońska.

źródło: sportowezaglebie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved