Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > II Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy odbędą się w Krakowie

II Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy odbędą się w Krakowie

fot. archiwum

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich do uczestnictwa w II Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce, które odbędą się w dniach 16-17 kwietnia 2011r. w Krakowie. Patronat nad tymi zawodami objął serwis "Strefa Siatkówki - siatka.org".

Firma Almar-Sport jest organizatorem największych w Polsce amatorskich imprez sportowo-rekreacyjnych. W dotychczasowej kilkuletniej działalności z naszych usług skorzystało już ponad 750 firm i zakładów pracy z terenu całego kraju. Jednym z cyklicznych turniejów, które na stałe wpisały się do kalendarza amatorskich imprez sportowych, organizowanych przez naszą firmę są „Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce".

W maju 2010 r. w Chodzieży odbyła się pierwsza edycja mistrzostw, w której wystartowało 16 reprezentacji. Po dwudniowej zaciętej rywalizacji tytuł „Mistrza Polski", wywalczyła drużyna Pawerbud Piła, która w meczu finałowym pokonała Bruklland Łódź. Trzecie miejsce ex-equo wywalczyły drużyny Ubojni Drobiu Piórkowscy Dmosin, oraz NSZZ Straży Granicznej Białystok.

Organizatorzy wychodząc naprzeciw sugestiom uczestniczących firm, postanowili drugą edycję mistrzostw zorganizować w Krakowie. Areną zawodów będzie obiekt sportowo-rekreacyjny OSiR Kolna, z nowoczesną halą sportową, basenem i atrakcyjnym obiektem hotelowym. Na ogólne zadowolenie uczestników zawodów, ogromny wpływ ma odpowiednia baza noclegowa. Proponujemy zakwaterowanie w hotelach o wysokim standardzie, w których wszyscy uczestnicy mistrzostw będą mogli odpocząć po trudach sportowej rywalizacji. Zapraszamy również w ramach uczestnictwa w zawodach, do skorzystania z basenu mieszczącego się w kompleksie sportowym OSiR „Kolna".Mistrzostwa będą rozgrywane według przepisów gry w siatkówkę, zatwierdzonymi przez Polski Związek Piłki Siatkowej, z przewidzianymi w regulaminie zmianami i uzupełnieniami, mającymi wpływ na sprawne przeprowadzenie zawodów. Turniej będzie miał charakter czysto amatorski, dlatego nie mogą w nim uczestniczyć zawodnicy występujący aktualnie w ekstraklasie oraz I i II lidze ogólnopolskiej.

W związku z amatorską formułą zawodów organizatorzy dopuszczają udział w turnieju drużyn mieszanych. Tytuł Mistrza Polski wywalczy drużyna, która w ogólnej klasyfikacji turnieju zajmie pierwsze miejsce. Dla najlepszej drużyny w składzie której wystąpią przynajmniej dwie kobiety, organizatorzy również przygotują nagrody oraz puchar dla najlepszej drużyny mieszanej „II Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce".

Patronat medialny nad „II Międzybranżowymi Mistrzostwami Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce" objął portal internetowy „Strefa Siatkówki" siatka.org.

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie firmy, które chcą połączyć doskonałą zabawę ze zdrową, sportową rywalizacją. Walory turystyczne Krakowa oraz świetna baza sportowa i hotelowa jest dodatkową zachętą do wspólnej zabawy. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 marca 2011r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoś drużynę ze swojej firmy!

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved