Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agnieszka Starzyk-Bonach: Mamy dużo do poprawy

Agnieszka Starzyk-Bonach: Mamy dużo do poprawy

fot. archiwum

Siatkarki TPS-u Rumia nie mają na swoim koncie ani jednego punktu po sześciu spotkaniach. Agnieszka Starzyk-Bonach powiedziała portalowi plusliga-kobiet.pl, że drużynie brakuje zgrania. W ostatnim meczu wystąpiły pierwszy raz w takim ustawieniu.

Biorąc pod uwagę statystyki z ostatniego spotkania, to zawodniczki TPS-u Rumi były równorzędnym przeciwnikiem dla Gwardii w ataku, przyjęciu i na zagrywce. W pozostałych elementach górowały wrocławianki. – W kilku sytuacjach zabrakło nam trochę szczęścia, szczególnie po długich wymianach. Kluczowy był także powrót do gry Kasi Mroczkowskiej. Z nią Gwardia jest dużo lepszym zespołem. Moim zdaniem obecne miejsce w tabeli, które zajmuje zespół z Wrocławia jest mylące ponieważ tą drużynę stać co najmniej na środek tabeli – podsumowała Agnieszka Starzyk-Bonach.

Przed beniaminkiem spotkanie z Organiką. Jednak w łódzkiej drużynie jest szpital. Wiesław Popik ma do dyspozycji dziewięć zawodniczek. – Myślę, że jeżeli zagramy na maksimum możliwości to jest szansa coś przywieźć z Łodzi. Nie zastanawiamy się nad tym czy ktoś ma problemy kadrowe czy nie. Zespół Organiki jest na tyle doświadczony, że nie będzie to miało znaczenia. Największe rezerwy tkwią w nas samych i to my same musimy wygrywać sety i zdobywać punkty bo nikt ich łatwo nie oddaje – powiedziała zawodniczka TPS-u.

*Rozmawiał Łukasz Roszkowski (plusliga-kobiet.pl) 

źródło: inf. własna, plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved