Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Mroczkowska: Celem jest piąte miejsce

Katarzyna Mroczkowska: Celem jest piąte miejsce

fot. archiwum

W spotkaniu rozpoczynającym szóstą kolejkę PlusLigi Kobiet zmierzyły się ze sobą, które jak dotychczas nie odniosły zwycięstwa w żeńskiej ekstraklasie. Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana Katarzyna Mroczkowska.

W spotkaniu tym lepsze okazały się zawodniczki z Wrocławia, które zwyciężyły w trzech setach. W poprzednich meczach drużyna Rafała Błaszczyka borykała się z kontuzjami. – Wcześniejsze spotkania przegrywałyśmy nieznacznie. Może zabrakło trochę szczęścia – powiedziała po meczu Katarzyna Mroczkowska.

Siatkarka, która do nie dawna borykała się z kontuzją kolana w dzisiejszym meczu zaprezentowała się z niezłej strony i została uznana najlepszą zawodniczką tego pojedynku. Mroczkowska podczas dzisiejszego pojedynku występowała z plastrem na nodze, czy to oznacza, że atakująca odczuwa skutki kontuzji? – Plaster ten noszę profilaktycznie. Stosują go niemal wszystkie zawodniczki grające w PlusLidze Kobiet – stwierdziła siatkarka.

W sztabie szkoleniowym zespołu z Dolnego Śląska pracuje trener od przygotowania fizycznego i to głównie za jego pomocą Katarzyna Mroczkowska w tak krótkim okresie czasu mogła powrócić do grania w siatkówkę. Po dzisiejszym zwycięstwie nad zespołem z Rumi podopieczne Rafała Błaszczyka awansowały na ósme miejsce w ligowej tabeli. Jakie cele stawiają sobie zawodniczki Gwardii w nadchodzącym sezonie? – Naszym celem jest zajęcie piątego miejsca w ligowej tabeli, jeżeli uda się nam zająć wyższą lokatę będziemy szczęśliwe – zakończyła Katarzyna Mroczkowska.*Rozmawiał: Przemysław Iwańczyk (Polsat Sport)

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved