Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bogumiła Barańska: Liczymy na wygraną

Bogumiła Barańska: Liczymy na wygraną

fot. archiwum

Przed nami mecz z Rumią. Nie ukrywamy, że jedziemy tam po punkty. Chcemy się odbić od końcowej części tabeli i mam nadzieję, że już w najbliższym meczu zdobędziemy komplet „oczek" - mówi Bogumiła Barańska, przyjmujący wrocławskiej Gwardii.

Najpierw Rumia, potem Mielec i Białystok, jakie plany w tym trójmeczu?

Bogumiła Barańska:Przed nami mecz z Rumią. Nie ukrywamy, że jedziemy tam po punkty. Chcemy się odbić od końcowej części tabeli i mam nadzieję, że już w najbliższym meczu zdobędziemy komplet „oczek". Mimo, że po meczu z beniaminkiem ligi kolejne dla nas ważne spotkania to na razie koncentrujemy się wyłącznie na piątkowym pojedynku. Po nim dopiero pomyślimy szczegółowo jak pokonać Mielec, a po Mielcu AZS. Gdybyśmy myślały o wszystkim spotkaniach naraz, nie wiedziałybyśmy na którym meczu skoncentrować się najbardziej, a tak stosując metodę małych kroczków, wiemy, że najważniejszy jest mecz najbliższy i na niego zmobilizujemy wszystkie siły.

Rozumiem, że inne problemy niż forma sportowa już minęły?Mam taką nadzieję, że wszystko co złe już jest za nami. Nie ma co ukrywać, że problemy zdrowotne trochę nam pokrzyżowały plany w pierwszym meczach sezonu. Teraz wierzę, że wyjdziemy pełną dwunastką, w której każda z nas jest istotnym ogniwem całości. Cieszę się, że możemy się głównie koncentrować na formie sportowej, nie zapeszając oczywiście. Natomiast koncentrujemy się też na naszym najbliższym rywalu, który co prawda jak do tej pory nie wygrał spotkania, ale to nie znaczy, że czeka nas łatwy mecz. Uważam, że wręcz odwrotnie to będzie niezwykle trudne spotkanie dla nas. Rumia gra u siebie, nasza długa podróż, spora przerwa od ostatniego meczu (Impel Gwardia nie grał miedzy Świętami a Nowym Rokiem – red) to wszystko utrudnia nam osiągnięcie dobrego wyniku, niemniej jednak liczymy, że po twardej walce to my odnotujemy wygraną, najlepiej za trzy punkty.

Cały wywiad Dariusza Gintowta w serwisie plusliga-kobiet.pl

źródło: plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved