Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Victoria Ravva: Mam nadzieję, że dojdziemy do Final Four

Victoria Ravva: Mam nadzieję, że dojdziemy do Final Four

fot. archiwum

- Teraz w Lidze Mistrzyń jest bardzo dużo mocnych zespołów i każdy mecz jest prawdziwym wyzwaniem. Jestem jednak dobrej myśli i głęboko wierzę w nasz awans do finałów - mówi Victoria Ravva, kapitan francuskiego RC Cannes.

W drugim secie miałyśmy mały problem, popełniłyśmy sporo błędów własnych. Mimo to sądzę, że generalnie zagrałyśmy dobrze. Mogło oczywiście być lepiej, ale myślę, że było przyzwoicie. Ze swojej dyspozycji też jestem całkiem zadowolona. Teraz dochodzę już do swojego poziomu – mówiła po meczu w Łodzi Victoria Ravva. Zespół, którego jest kapitanem, RC Cannes, pokonał w meczu Ligi Mistrzyń Organikę Budowlanych Łódź.

Było to drugie zwycięstwo w tej edycji Champions League Cannes ze zdobywczyniami Pucharu Polski. Zdaniem Victorii Ravvy Budowlani to dobry zespół. – Wiem, że pierwsza rozgrywająca ma teraz ogromny problem z kolanem i może z tego względu drużyna sprawia wrażenie trochę rozbitej, nie gra jak jeden organizm. Mimo to gra Organiki robi wrażenie, to silny i dobrze zbudowany fizycznie zespół. Życzę im jak najlepiej.

Racing Club de Cannes ma już zapewniony awans do fazy play-off Ligi Mistrzyń. Mistrz Francji ni ukrywa, że w tym sezonie ma spore ambicje. – Zgadza się. Mam nadzieję, że dojdziemy do Final Four, ale jesteśmy świadome trudności, jakie nas czekają. Teraz w Lidze Mistrzyń jest bardzo dużo mocnych zespołów i każdy mecz jest prawdziwym wyzwaniem. Jestem jednak dobrej myśli i głęboko wierzę w nasz awans do finałów – mówi Victoria Ravva.źródło: plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved