Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Przemysław Iwańczyk o tym co wydarzy się po 22 stycznia

Przemysław Iwańczyk o tym co wydarzy się po 22 stycznia

fot. archiwum

22 stycznia PZPS ogłosi nazwisko trenera kadry siatkarzy - obiecał szef związku, Mirosław Przedpełski. Z jego słów, jeśli się do nich przywiązywać, coraz bardziej wynika, że będzie to Polak. A jeśli Polak, to niemal na pewno Jacek Nawrocki ze Skry Bełchatów.

Czy to dobre rozwiązanie? – zastanawia się Przemysław Iwańczyk na swoim blogu? Proponuję wstrzymać się z ocenami aż do tego wyboru rzeczywiście dojdzie. W oczekiwaniu pozwoliłem sobie na małe volleyball fiction. Nie są to absolutnie – co pragnę podkreślić – informacje pozyskane od kogokolwiek ze środowiska siatkarskiego. Ot przypuszczenia, co może wydarzyć się w związku z nominacją dla Jacka Nawrockiego. Spisuję je po to, by sięgnąć doń latem i sprawdzić, ile z tego się sprawdziło.

1. Jacek Nawrocki zostaje trenerem kadry siatkarzy.

2. Do Skry Bełchatów na stanowisko pierwszego szkoleniowca wraca Daniel Castellani. W dwóch wariantach – albo od zaraz, jeśli PZPS nie zgodzi się, by Nawrocki prowadził bełchatowian do końca sezonu, lub dopiero w maju, kiedy działacze pozwolą nowemu selekcjonerowi zdobyć drugie mistrzostwo Polski oraz powalczyć o triumf w Lidze Mistrzów.

3. Skra Bełchatów, która poprzedniego lata nie dokonała wielu zmian w składzie, przewietrzy szatnię. Na mocy porozumienia z AZS Częstochowa do Skry przyjdzie Fabian Drzyzga.4. W przeciwną stronę przeniesie się Paweł Woicki.

5. Razem z Drzyzgą w pakiecie przyjdzie do Bełchatowa Łukasz Wiśniewski.

6. Skrę opuści Francuz Stephane Antiga.

7. Jeśli Antiga nie zakończy kariery i zechce zagrać jeszcze sezon, np. w Mallorce, razem z nim odejdzie Miguel Falasca.

8. Nawrocki powoła nową kadrę na Ligę Światową. Jeśli kontuzje nie pokrzyżują mu planów, będą to m.in.: Zagumny, Drzyzga, Łomacz, Kurek, Winiarski, Bąkiewicz, Mika, Bartman, Kubiak, Wlazły, Jarosz, Janeczek, Możdżonek, Pliński, Nowakowski, Wiśniewski, Czarnowski, Zatorski, Gacek, Wojtaszek.

A jakie są Wasze scenariusze?

Odwiedź blog Przemysława Iwańczyka

źródło: iwanczyk.blox.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved