Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Jacek Nawrocki: Szkoda pierwszych dwóch setów

Jacek Nawrocki: Szkoda pierwszych dwóch setów

fot. archiwum

- Jestem zadowolony z gry moich podopiecznych - przyznał po środkowym meczu Jacek Nawrocki. Prowadzona przez niego Skra po czterosetowym pojedynku musiała uznać wyższość siatkarzy klubowego mistrza świata z Trentino.

Dla ekipy prowadzonej przez Radostina Stojczewa, pojedynek przeciwko mistrzom Polski był niezwykle istotny. Ich ewentualna przegrana mogłaby znacznie utrudnić im awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. – Obydwa zespoły zaprezentowały się na wysokim poziome, ale to Bełchatów grał bez presji. Wygraliśmy dzięki zastosowaniu kilku alternatywnych rozwiązań – przyznał po meczu szkoleniowiec ekipy z Trydentu.

Mecz był wyrównany. Jestem zadowolony z gry moich podopiecznych – stwierdził trener Jacek Nawrocki.Myślę, że fani nie byli zawodzeni pojedynkiem mistrzów i wicemistrzów świata prezentujących dobra siatkówkę. Szkoda nam pierwszych dwóch setów, ale Trentino grało od nas lepiej w ofensywie oraz na zagrywce – przyznał szkoleniowiec bełchatowian. Jego podopieczni na swoją korzyść rozstrzygnęli seta trzeciego, w którym kontrolowali grę  praktycznie od pierwszych akcji. W kolejnym musieli oni już jednak uznać wyższość rywala. –  Myślałem, że uwierzymy w siebie, urośniemy wtedy w siłę i coś będziemy chcieli udowodnić, ale niestety jak widać, to się odwróciło w drugą stronę – mówił Paweł Zatorski. Nie pokazaliśmy takiej siatkówki jakiej chcieliśmy. Gdybyśmy zagrali według planu to myślę, że cieszylibyśmy się ze zwycięstwa.

Ponad rok temu Półwysep Apeniński opuścił Michał Winiarski, który był czołowym zawodnikiem ekipy z Trydentu. Po przerwie, przyjmujący reprezentacji Polski miał okazję zaprezentować się w hali swojego byłego zespołu. – Jesteśmy w stanie pokonać Trento, które wygrało ten mecz prezentując bardzo dobrą siatkówkę. Granie tutaj było prawdziwą przyjemnością. Trzy lata spędzone w Trento zostawiły u mnie wiele pozytywnych wspomnień.źródło: inf. własna, skra.pl, trentinovolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved