Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Richard Lambourne ponownie w Polsce

Richard Lambourne ponownie w Polsce

fot. archiwum

Richard Lambourne podpisał z kieleckim klubem  kontrakt do końca maja 2011. Amerykański libero wyląduje w Polsce w ten weekend. Przypomnijmy mistrz olimpijski z Pekinu reprezentował przez dwa sezony AZS Olsztyn i jeden Delektę Bydgoszcz.

Lambourne już nie może doczekać się przyjazdu do Kielc i spotkania z drużyną i kibicami. Na oficjalnej stronie Farta pojawiła się wiadomość od zawodnika, której tłumaczenie prezentujemy poniżej:

Drodzy członkowie Fartu Kielce i Klubu Kibica.

Na wstępie chciałem życzyć Wam szczęśliwego Nowego Roku!! Mam nadzieję, że 2011 rok przyniesie wszystkim zdrowie, szczęście i wielkie sukcesy.Ostatnio miałem okazję podpisać kontrakt z Fartem Kielce. To daje mi wielką szansę na powrót do Polski, do jednej z najlepszych lig siatkarskich na świecie i bez wątpienia do najlepszych kibiców na świecie. Z niecierpliwością czekam na tę szansę i nie mogę wyobrazić sobie lepszego miejsca do gry w siatkówkę.

W poprzednich latach miałem okazję współzawodniczyć z takimi zawodnikami jak Łuka, Dobrowolski i Szczerbaniuk. Wszyscy są fantastycznymi zawodnikami. To będzie przyjemność móc ponownie stanąć na parkiecie wraz z nimi, ale tym razem po tej samej stronie siatki. Chcę pomóc klubowi i fanom osiągnąć nasze cele w każdy możliwy sposób. Zamierzam pracować ciężko i wytrwale i dać z siebie wszystko, by to osiągnąć.

Nie mogę się doczekać spotkania z wami!!

Richard Lambourne

źródło: fart.kielce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved