Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Komentarze trenerów po turnieju w Siedlcach

Komentarze trenerów po turnieju w Siedlcach

fot. archiwum

KPS Siedlce w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce zajął czwarte miejsce. Czy szkoleniowiec gospodarzy żałuje, że jego zespół nie zmierzył się z zespołem z Plusligi? - Nie żałuję tego, ponieważ każdy powinien znać swoje miejsce w szeregu - przyznał.

I ja też je znam – dodał. – Myślę, że w starciu drużyny Politechniki z KPS-em byłaby zauważalna zbyt duża przepaść i wydaje mi się, że wśród kibiców pojawiłoby się rozczarowanie. A tak uważam, że turniej był udany. – podsumowuje pierwszy szkoleniowiec – W sumie została zachowana kolejność, wygrał zespół z Plusligi. Mimo tego, że w ostatnim meczu grał, można powiedzieć, rezerwami. My zajęliśmy ostatnie, czwarte miejsce ale wydaje mi się, że jako drużyna nie przynieśliśmy wstydu Siedlcom a z całą pewnością był to dla nas wartościowy turniej.

Zadowolenia z turnieju również nie krył trener Pekpolu Ostrołęka.Jestem z tego turnieju naprawdę bardzo zadowolony. Myślę, że turniej zdał egzamin. Takie turnieje są potrzebne, bo po okresie świąteczno – noworocznym można pozbierać wszystkich zawodników i pograć – powiedział. Szkoleniowiec pierwszoligowego zespołu często rotował składem, w rezultacie dając pograć wszystkim zawodnikom. – Niektórzy grali więcej, inni mniej. Mam taki cel, że staram się w dalszym ciągu doskonalić pierwszą szóstkę i zespół z myślą o ligowych punktach, których mi brakuje, jeśli chodzi o utrzymanie się w lidze. Uważam, że zrobiłem pewne przesunięcia, które zdały egzamin. Jestem zadowolony z gry chłopaków – kończy Andrzej Dudziec.

Szkoleniowiec KPS Siedlce w czasach swojej aktywności sportowej razem z trenerem Politechniki Warszawskiej Radosławem Panasem występował w reprezentacji Polski. Teraz obaj szkoleniowcy spotkali się w roli trenerów. Radosław Panas nie krył zadowolenia ze spotkania z kolegą z reprezentacyjnego boiska – Cieszę się, że mogłem ponownie spotkać się z Maćkiem – przyznał trener Politechniki. – Zgadza się. Występowaliśmy razem w reprezentacji Polski – potwierdza Nowak. – Radek Panas trenuje zespół z Plusligi, ja trenuje drużynę drugoligową. Jestem zadowolony z tego, że mam możliwość pracy w Siedlcach z zawodnikami drugoligowymi. Szczerze mówiąc sprawia mi to przyjemność i dopóki tak będzie, będę zadowolony. Dla Radka trenowanie Politechniki Warszawskiej jest główną dziedziną życia. On w tej chwili poświęcił całe życie dla trenowania. U mnie jest trochę inaczej. Nie oszukujmy się, ja mam czas także na życie prywatne – powiedział trener KPS.Kolejnym grupowym rywalem zespołu z Siedlec będzie MOS Wola Warszawa. Obydwa zespoły spotkały się już ze sobą w pierwszej fazie rozgrywek. MOS uległ siatkarzom z Siedlec 1:3 jednak niewiele brakowało a doszło by do podziału punktów. Warto dodać, że mecz ten zostanie rozegrany w hali warszawskiego MOS-u. – Na pewno będzie to trudny mecz, bo w hali MOS-u gra się bardzo ciężko wszystkim zespołom. Teraz na pewno już się lepiej znamy. Jest to mecz wyjazdowy, który jest jeszcze cięższy. Na pewno będę uczulał swoich zawodników. W ciągu tego tygodnia będziemy opracowywać jakąś taktykę na MOS – zakończył siedlecki szkoleniowiec.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, II liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved