Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Białostoczanki bez kapitan do końca sezonu?

Białostoczanki bez kapitan do końca sezonu?

fot. archiwum

Joanna Szeszko zasiliła grono kontuzjowanych w  AZS Białystok. Podczas gier sparingowych, podstawowa zawodniczka zespołu nabawiła się kontuzji kolana. - Jeśli potwierdzi się, że Asia nie będzie mogła grać, to  mamy spory problem - boi się Wiesław Czaja.

Doświadczona 36-letnia kapitan białostockiego zespołu od początku sezonu prezentowała się bardzo dobrze i była mocnym i ważnym punktem drużyny. Obciążenie jakiemu poddana została zawodniczka było chyba za duże. – Już tyle lat gram w siatkówkę, dlatego stawy mają prawo być wyeksploatowane. W tym wypadku chodzi o łąkotkę, która chyba nie wytrzymała obciążeń treningowych – uważa sama zawodniczka.

W Legionowe, gdzie AZS rozgrywał dwa sparingowe spotkania nie wydarzyło się nic znaczącego. Nie widać było by cokolwiek mogło wpłynąć na zdrowie Szeszko. – Skręciłam lekko tułów i poczułam kłucie w prawym kolanie. Myślałam, że to przejdzie, bo nigdy nie miałam z nim problemu. Co innego lewe, które było operowane już dwukrotnie – opowiada kapitan AZS Białystok.

Jak na razie nie wiadomo jeszcze jak długa przerwa czeka zawodniczkę. Wszystko okaże się po serii badań. – Mam nadzieję, że w moim przypadku chodzi tylko o łąkotkę. Co prawda, na razie nie ma szczegółowej diagnozy, ale obawiam się, że może jeszcze coś być uszkodzone w kolanie. Wówczas rychły powrót do treningów się oddali, chociaż nie ukrywam, że chciałabym pomóc koleżankom jak najszybciej – mówi z nadzieją Szeszko.źródło: inf. własna, Kurier Poranny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved