Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Siatkarze Skry Bełchatów już w Trento

Siatkarze Skry Bełchatów już w Trento

fot. archiwum

Drużyna PGE Skry Bełchatów poleciała do Włoch, gdzie w środę wieczorem rozegra spotkanie V kolejki Ligi Mistrzów. Jej rywalem będzie Trentino Volley. Zawodnicy lidera PlusLigi mają prawo narzekać na zmęczenie...

Drużyna odczuwa nawarstwienie spotkań. Staramy się wykorzystać każdą wolną chwilę na trening – opowiada trener siatkarzy z Bełchatowa, Jacek Nawrocki.Do tego doszła konieczność grania w okresie świąteczno-noworocznym, który nie sprzyja odpowiedniej koncentracji. Wtedy wypadałoby raczej odpocząć od gry.

Jego podopieczni w ciągu pięciu dni musieli rozegrać trzy mecze w PlusLidze. Ich przeciwnikami były trzy zespoły ze ścisłej czołówki. Mimo zmęczenia mistrzowie Polski zdobyli osiem punktów. Największym problemem siatkarzy z Bełchatowa jest brak możliwości trenowania. Dlatego zdecydowano, by polecieć na spotkanie do Trento już w poniedziałek. – Dzięki temu we wtorek będziemy mieli czas na normalne zajęcia – podkreśla trener PGE Skry. Jego zawodnicy rano poćwiczą w siłowni, a po południu w hali.

Drużyna straciła za to poniedziałek, bowiem podróż do Trento była długa i dość uciążliwa. W niedzielę wieczorem, po spotkaniu z ZAKSĄ, cała ekipa pojechała do Warszawy, gdzie spędziła noc. W poniedziałek rano poleciała do Mediolanu z przesiadką w Zurychu. Ze stolicy włoskiej Lombardii pojechała do Trento autokarem, a podróż trwała trzy godziny.* więcej w łódzkiej "Gazecie Wyborczej"

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved