Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Piecobiogaz trenuje w Bielsku-Białej

Piecobiogaz trenuje w Bielsku-Białej

fot. archiwum

I-ligowe siatkarki KS Piecobiogaz Murowana Goślina najbliższe kilka dni spędzą w Bielsku-Białej. To właśnie tam, w hali BKS, będą przygotowywać się do sobotniego, arcyważnego dla nich spotkania w Mysłowicach z trzecią w ligowej tabeli Silesią Volley.

Siatkarki z Murowanej Gośliny wyjechały na południe Polski wczesnym rankiem. Do Bielska dotarły na obiad, po którym odbyły pierwszy trening. W sumie na obozie spędzą pięć dni, a w piątek wyjadą do Mysłowic.

W Bielsku siatkarki z Wielkopolski będą "ostro" trenować. – Tego się spodziewamy. Nie jedzie się przecież na obóz po to, żeby leżeć w łóżku i odpoczywać. Trochę tylko żałujemy, że nie zobaczymy na żywo meczu Ligi Mistrzyń, BKS Stali. Tak bowiem się złożyło, że w tym tygodniu mistrzynie Polski grają na wyjeździe z Dinamo Bukareszt. Szkoda, bo byłaby świetna okazja, aby na żywo zobaczyć siatkówkę na najwyższym poziomie – komentuje siatkarka Piecobiogazu, Patrycja Wyrwa.

Trener Jacek Skrok na zgrupowanie zabrał trzynaście zawodniczek. Kadrę zespołu uzupełniła młoda rozgrywająca, Natalia Gałązka z drugiego zespołu. Zastąpiła ona kontuzjowaną Olgę Owczynnikową.źródło: ks.murowana-goslina.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved