Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kędzierzyński pech – kolejna kontuzja zawodnika ZAKSY

Kędzierzyński pech – kolejna kontuzja zawodnika ZAKSY

fot. archiwum

- Element, który na treningach Paweł wykonuje kilkadziesiąt razy i nic się nie dzieje, tym razem przyniósł kontuzję - tłumaczył fizjoterapeuta ZAKSY Paweł Brandt. Okazuje się, że kontuzja nie jest groźna, nadciągnięte zostały więzadła w stawie skokowym.

Popełniliśmy falstart, ale chłopcy pokazali, że są walecznym zespołem, bo odrobili straty i wygraliśmy seta – cieszył się siedzący za boiskiem Sebastian Świderski, który wraca do zdrowia po ciężkiej kontuzji. Gdy w drugim secie przy stanie 12:9 kontuzji doznał rozgrywający Paweł Zagumny, wszyscy przypomnieli sobie o pechu Świderskiego. Na szczęście uraz Zagumnego nie jest tak groźny. – Element, który na treningach Paweł wykonuje kilkadziesiąt razy i nic się nie dzieje, tym razem przyniósł kontuzję – tłumaczył fizjoterapeuta ZAKSY Paweł Brandt.To skręcenie stawu skokowego prawej nogi. Jutro zobaczymy, jak bardzo poważne.

– Mam nadciągnięte więzadła w stawie skokowym, jednak nie jest to straszna kontuzja. Myślę, że będę musiał pauzować dwa, trzy dni, a po tym czasie powoli będę wracał do treningów – tłumaczy zawodnik na swojej stronie internetowej.

Po urazie Zagumnego na parkiecie pojawić się musiał Grzegorz Pilarz, który wrócił do zespołu po… kontuzji. – Dla rozgrywającego udział w meczach jest bardzo ważny. Niby zagrałem na świeżości, ale dały o sobie znać zaległości treningowe – powiedział po spotkaniu Pilarz, który początek spotkania miał udany. Gdy ZAKSA prowadziła już 2:0 w setach, mistrzowie z Bełchatowa w końcu się jednak przebudzili. – Niestety, w trzecim secie pozwoliliśmy się rozegrać Bartkowi Kurkowi, do którego dołączyli inni. A wiadomo, jaka jest siła bełchatowian w ataku – dodał po meczu Dominik Witczak.źródło: Przegląd Sportowy, zagumny.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved