Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ivana Plchotova: A może jakiś medal?

Ivana Plchotova: A może jakiś medal?

fot. archiwum

- Czeka nas sporo pracy, bo jest jeszcze dużo meczów przed nami - mówi czeska środkowa MKS Dąbrowa Górnicza, Ivana Plchotova. - A może jakiś medal? Byłoby bardzo fajnie. Na pewno myślimy o tym, że fajnie byłoby zdobyć jakiś medal.

Czy ten wygrany mecz z Rumią przerwał złą passę i jest zapowiedzią tego, że już wszystkie problemy są rozwiązane i będzie dobrze? Największym problemem Dąbrowy wydają się być przestoje w grze, których w tym meczu było jakby mniej.

Ivana Plchotova:Przestoje były, zawsze są. Ale to spotkanie było dość nietypowe pod względem decyzji sędziego. Nie rozumiem tego, ale nie chcę w to wnikać. Wygrany mecz i mam nadzieję, że teraz poukłada nam się wszystko w głowach i od następnego roku będziemy grały lepiej. Zrobiłyśmy w tym meczu taki krok do przodu.

Był to pierwszy mecz po świętach. Jak spędziłaś Boże Narodzenie?

A bardzo dobrze. Byłam w Czechach w domu i tam wraz z rodziną spędziłam święta.A co z Sylwestrem? Siatkarki w ogóle mają czas na świętowanie?

W tym roku na szczęście mamy (śmiech). Sylwestra spędziłam w Polsce, z dziewczynami z klubu.

To czego w takim razie możemy wam życzyć na przyszły rok?

Najlepiej to jak najwięcej punktów. A może też jakiś medal? Byłoby bardzo fajnie.

Czyli nadal macie ochotę na miejsca medalowe, mimo tych paru porażek, o których chyba postaracie się zapomnieć od Nowego Roku ?

Mam nadzieje, że zapomnimy. Będzie jednak ciężko. Czeka nas sporo pracy, bo jest jeszcze dużo meczów przed nami. W każdym razie zobaczymy, ale na pewno myślimy o tym, że fajnie byłoby zdobyć jakiś medal.

Rozmawiała Paulina Paca – mks.dabrowa.pl

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved