Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Silvano Prandi dostał propozycję z Iranu

Silvano Prandi dostał propozycję z Iranu

fot. archiwum

Włoski szkoleniowiec Silvano Prandi, który nie tak dawno rozstał się z pracą z kadra Bułgarii, otrzymał kolejną propozycję. Tym razem działacze federacji irańskiej chcieliby, by aktualny wciąż trener Modeny poprowadził ich siatkarzy do IO w Londynie.

Włoski szkoleniowiec, który w ostatnich latach zdobył z reprezentacją Bułgarii brązowy medal mistrzostw Europy oraz zajął 7. miejsce na mistrzostwach świata, niedawno pożegnał się ze swoją praca. Na stanowisku selekcjonera zastąpił go Radostin Stojczew. Na kolejne propozycje Silvano Prandi nie musiał czekać – chęć zatrudnienia go na stanowisku selekcjonera reprezentacji Iranu zadeklarowali tamtejsi działacze. Chcą, by Prandi poprowadził reprezentację Iranu do awansu na igrzyska olimpijskie w Londynie, a być może również do udanego występu w Igrzyskach Azjatyckich w 2014 roku.

Prandi rozważa propozycję z Iranu i ostateczną odpowiedź ma dać w przyszłym tygodniu. Gdyby zgodził się podjąć tę pracę, byłby drugim szkoleniowcem reprezentacji Bułgarii, który przenosi się do Iranu. Pierwszym był Serb Milorad Kijać. Rok temu podobną propozycję z Iranu otrzymał Martin Stoew, ale odmówił.

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved