Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Nowy trener na Nowy Rok dla Rematu Zalau

Nowy trener na Nowy Rok dla Rematu Zalau

fot. archiwum

Podczas zorganizowanej w czwartek konferencji prasowej kierownictwo klubu oficjalnie przedstawiło nowego trenera zespołu. Mircea Dudas został nowym szkoleniowcem Rematu Zalau - grupowego rywala Skry Bełchatów w rozgrywkach siatkarskiej Ligi Mistrzów.

Mircea Dudas w swojej trenerskiej karierze prowadził takie zespoły jak Tomis CONSTANTA i U Cluj-Napoca. Szkoleniowiec rozpoczyna pracę Rematem Zalau w trudnym dla zespołu momencie, bo zaledwie tydzień przed meczem Ligi Mistrzów z niemieckim VfB Friedrichshafen. W ostatnich spotkaniach gra siatkarzy Rematu wyraźnie falowała. Władze klubu mają nadzieję, że po serii wzlotów i upadków zespół odzyska równowagę i zaprezentuje się dobrze zarówno na boiskach siatkarskiej Ligi Mistrzów, jak i w spotkaniach ligi rumuńskiej.

Nowy trener z optymizmem wypowiada się o przyszłości zespołu. – Nadal można zrobić coś dobrego, możemy jeszcze poprawić poziom naszej gry. Remat jest zespołem trudnym do pokonania, nawet dla najsilniejszych drużyn Europy. Mamy do poprawy wiele aspektów i możemy na tym wiele zyskać. Mówiąc o następnym meczu, z VfB Friedrichshafen, mimo że Niemcy są faworytem, dołożymy wszelkich starań. Będziemy liczyć na swoją szansę, tak naprawdę wszystko może się zdarzyć – nie możemy jeszcze przewidzieć która drużyna wygra – mówił na konferencji szkoleniowiec.

Libero zespołu z Rumunii – Adrian Feher – jest przekonany, że nowy trener pomoże drużynie odbudować właściwą taktykę. – Mamy nadzieję, że zagramy lepiej grać niż w meczu na wyjeździe z Friedrichshafen. Z pomocą naszego nowego trenera postaramy się uniknąć pewnych błędów, które popełnialiśmy w przeszłości. Mam nadzieję, że wsparcie fanów pomoże nam osiągnąć nasze pierwsze zwycięstwo – dodał zawodnik.źródło: cev.lu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved