Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Wielu sukcesów w nowym, 2011 roku

Wielu sukcesów w nowym, 2011 roku

fot. archiwum

Ten rok dla polskiej siatkówki był... średni. Wszyscy mamy nadzieję, że nadchodzący będzie lepszy, pełen sukcesów klubowych i reprezentacyjnych. Tego wszystkiego życzymy naszym czytelnikom. Obyśmy za rok byli w lepszych nastrojach.

Dlatego też dziś, w ostatnim dniu 2010 roku życzymy wszystkim wszystkiego dobrego, a w szczególności:

siatkarkom i siatkarzom – tym w reprezentacji medali na najbliższych mistrzostwach Europy, wszystkim unikania kontuzji, rosnącej formy i doskonalenia siatkarskich umiejętności. Ponadto samych uczciwych działaczy, rzutkich menadżerów i większej ilości meczów wygranych, od przegranych.

działaczom – by ich praca przekładała się na wymierne sukcesy, by starczyło im cierpliwości i siły w niełatwym zarządzaniu związkami i klubami. By polska siatkówka w oczach sponsorów stanowiła upragniony cel i by ci ostatni zawsze wywiązywali się ze swoich obietnic.trenerom – by ich zespoły grały coraz lepiej. By oni sami mniej musieli się denerwować, mieli więcej pomysłów na to, co mówić na konferencjach prasowych oraz by byli zwalniania jak najrzadziej i zawsze w cywilizowany sposób.

sędziom – zawsze trafnych decyzji, odwagi i wytrwałości. Szybkiego wprowadzenia systemu, który pomoże im w pracy i docenienia na arenie międzynarodowej. A przede wszystkim satysfakcji z pracy, którą po godzinach wykonują pośród wielu zawodowców dookoła.

kibicom – by emocji wystarczyło na cały rok i by były to emocje wyłącznie pozytywne. Żeby siatkówka mimo napiętych terminarzy, niemal co dzień oglądanych meczów w telewizji nigdy im się nie przejadła i zawsze była czymś wyjątkowym. I żeby to właśnie ich drużyna wygrywała te najważniejsze mecze.

dziennikarzom – by nie musieli pisać o aferach, niezapłaconych długach, dopingu w siatkówce itp. By mogli skupić się na opisywaniu gry i emocjach, jakie towarzysza piłce siatkowej. By w codziennej rywalizacji i wyścigu o czytelnika nie zapomnieli tez czasem sami wyjść na parkiet i… po prostu pograć w siatkówkę.

Tego wszystkiego w nowym, 2011 roku życzy wam

Redakcja Strefy Siatkówki

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved