Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kathleen Olsovsky wyjechała z Łodzi i… nie wróci

Kathleen Olsovsky wyjechała z Łodzi i… nie wróci

fot. archiwum

Kathleen Olsovsky nie jest już zawodniczką Budowlanych Łódź. Amerykańska siatkarka na święta pojechała do swojego kraju i... nie wróciła. Do łódzkich działaczy przysłała e-mailem wiadomość, że nie jest zainteresowana dalszą grą w Polsce.

Amerykańska atakująca sprowadzona przed sezonem do zespołu Budowlanych Łódź miała być jedną z czołowych zawodniczek zespołu, a być może całej ligi. Spisywała się jednak w pierwszych meczach dość średnio. Na święta poprosiła zarząd klubu o zgodę na wyjazd do Stanów Zjednoczonych do rodziny. Stamtąd Kathleen Olsovsky przysłała e-maila, że nie jest już zainteresowana grą w polskiej lidze i nie zamierza wracać. Prosi również o rozwiązanie kontraktu.

Mamy z zawodniczką podpisany kontrakt. Wywiązaliśmy się ze wszystkich zobowiązań wobec niej – mówi prezes klubu, Marcin Chudzik.Zapłaciliśmy jej dość spore pieniądze i czujemy się poszkodowani. Rozważamy z prawnikami wystąpienie na drogę sądową przeciwko niej oraz uważamy, że federacja amerykańska powinna ją zawiesić.

Przed meczem z Muszynianką na rozgrzewkę wybiegło więc tylko 10 zawodniczek Budowlanych. Przypomnijmy, że kontuzjowana jest rozgrywająca Marta Wójcik. Działaczom łódzkiego klubu jak widać problemów nie brakuje.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved