Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Przełożony mecz Stali Mielec

Przełożony mecz Stali Mielec

fot. archiwum

Siatkarki Stali Mielec już przed Świętami Bożego Narodzenia zakończyły ligowe gry w 2010 roku. Wyjazdowy mecz Stali w 5 kolejce PlusLigi Kobiet z Atomem Trefl Sopot został bowiem przełożony z 29 grudnia na 19 stycznia 2011.

Pierwotny termin pojedynku mieleckiej drużyny z „Atomówkami" został zmieniony na prośbę Stali. Zespół z Podkarpacia zagra w Sopocie trzy dni przed meczem 8 kolejki z TPS Rumia. Spotkanie w Rumi odbędzie się 22 stycznia. Siatkarki Stali tym samym nie będą musiały dwukrotnie jechać na Wybrzeże Gdańskie, na mecze z drużynami z Sopotu i Rumi- rozegrają je podczas jednego wyjazdu.

Najbliższy ligowy pojedynek mielecka drużyna zagra w szóstej kolejce 8 stycznia. Wtedy przed własną publicznością mielczanki podejmować będą AZS Białystok. Stal w terminie meczu z Treflem nie ma zaplanowanego żadnego sparingu, ani wyjazdu na krótki nawet obóz. Będzie trenować na własnych obiektach. – Próbowaliśmy zorganizować krótkie zgrupowanie. Z różnych powodów nie wyszło – mówił po ostatnim tegorocznym meczu z Centrostalem Bydgoszcz Adam Grabowski, szkoleniowiec teamu z Mielca. Treningowe zajęcia zawodniczkom Stali urozmaicić ma kulig zaplanowany na wtorek 28 grudnia.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-12-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved