Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Tomasz Wasilkowski drugim trenerem Pamapolu Wieluń

Tomasz Wasilkowski drugim trenerem Pamapolu Wieluń

fot. archiwum

Sztab szkoleniowy ekipy Pamapolu Wieluń powiększył się o nową osobę. Asystentem trenera Shuichi Mizuno został mianowany Tomasz Wasilkowski. Zespół czekają ważne mecze ligowe z zespołami Indykpolu AZS UWM Olsztyn i Fartem Kielce.

W ostatnim okresie Tomasz Wasilkowski pracował w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu  m. in. z juniorską reprezentacją Polski kobiet. Młody trener ma za sobą także odbyty staż w klubach francuskich.

Co skłoniło zarząd klubu do zaufania właśnie Tomaszowi Wasilkowskiemu?
Jest to osoba młoda wiekiem, ale z dużym bagażem doświadczeń. Po naszych wspólnych rozmowach uwierzyliśmy panu Tomkowi i zobaczymy jak się sprawdzi na najbliższym meczu i w ogóle do końca sezonu. Mamy trudną sytuację. Musimy gdzieś szukać tego elementu, który nam dalej jeszcze nie wychodzi – mówił na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej wiceprezes klubu Mariusz Grabczak.

Jakie zadania zostały postawione przed nowym asystentem? – Mam pomóc pierwszemu trenerowi. Tej pracy zawsze jest dużo, nie zawsze jeden trener jest sobie w stanie z tym poradzić. A druga sprawa to są treningi, gdzie musi być dwóch trenerów. Każdy musi realizować pewne założenia – mówi Wasilkowski.Ekipę z Wielunia czekają teraz bardzo ważne mecze w kontekście walki o utrzymanie. Najbliższymi rywalami zespołu będą AZS UWM Olsztyn i Fart Kielce.

źródło: inf. własna, radio ZW

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-12-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved