Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Trener Serwiński zaskoczony postawą swoich siatkarek

Trener Serwiński zaskoczony postawą swoich siatkarek

fot. archiwum

Siatkarki Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna jak dotychczas świetnie radzą sobie w PlusLidze Kobiet. Podopieczne Bogdana Serwińskiego nie straciły jeszcze ani jednego punktu i prowadzą w tabeli, a będą jeszcze groźniejsze, gdy do formy wróci Debby Stam.

Wydawało się, że ekipa z Muszyny będzie miała spore problemy na początku sezonu, bowiem drużyna przygotowywała się do rozgrywek głównie w czteroosobowym składzie. Wszystkie kadrowiczki dołączyły do zespołu dopiero tuż przed startem PlusLigi Kobiet. Jednak jak się okazało, taka sytuacja nie wpłynęła negatywnie na postawę podopiecznych Bogdana Serwińskiego, które wygrywają mecz za meczem. Muszynianki w pokonanym polu zostawiły już między innymi: Aluprof BKS Bielsko-Biała, Stal Mielec, a ostatnio Tauron MKS Dąbrowę Górniczą. – Sam jestem zaskoczony naszymi świetnymi wynikami. Nigdy bym nie przypuszczał, że po czterech kolejkach będziemy mieli taki znakomity bilans – mówi Bogdan Serwiński, który jest przekonany, że jego siatkarki w nowym roku będą spisywały się jeszcze lepiej. – Przecież Debby Stam-Pilon wciąż jeszcze nie doszła do dobrej formy. Długo leczyła uraz pleców. Już teraz gra nieźle, ale to nie jest jeszcze ta Debby, która tak świetnie spisywała się w reprezentacji Holandii – dodaje na łamach Przeglądu Sportowego opiekun wicemistrzyń Polski.

Natomiast rozgrywającą Muszynianki zaskoczyło jedynie zwycięstwo do zera z zespołem z Bielska-Biełej. – Tego się nie spodziewałam. Nie można jednak mówić, że o złoto powalczymy tylko my i Atom Trefl Sopot. Na takie opinie jest jeszcze za wcześnie. Łódź i Dąbrowa przeżywają teraz problemy, ale na pewno z czasem dojdą do siebie i będą groźne. Kiedy na parkiet wróci Ania Werblińska, Bielsko też na pewno zacznie grać lepiej – przekonuje Agnieszka Śrutowska.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-12-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved