Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Joanna Szczurek: Spodziewałyśmy się ciężniej przeprawy

Joanna Szczurek: Spodziewałyśmy się ciężniej przeprawy

fot. archiwum

- Miałyśmy odrzucić rywalki od siatki zagrywką. W pierwszych dwóch setach w jakiś sposób nam się to udawało, potem ta zagrywka była dużo słabsza - przyznała siatkarka MKS-u Dąbrowa Górnicza, Joanna Staniucha-Szczurek.

Jolanta Studzienna (BKS Aluprof Bielsko-Biała): – Myślę, że kluczem do dzisiejszego sukcesu była nasza koncentracja. Wszystkie zagrałyśmy skoncentrowane i równo. To pozwoliło odnieść zwycięstwo nad drużyną z Dąbrowy Górniczej. Zdarzają się nam przestoje, które musimy wyeliminować. Jest to początek i z biegiem czasu będzie lepiej.

Katarzyna Skorupa (BKS Aluprof Bielsko-Biała): – Była to dla nas bardzo ciężka przeprawa. Drużyna z Dąbrowy Górniczej przeciwstawiła się nam. Cieszymy się ze zwycięstwa i kompletu punktów tym bardziej, że po ostatnich dwóch spotkaniach bardzo nam się one przydadzą.

Joanna Staniucha-Szczurek (MKS Dąbrowa Górnicza): – Gratuluję zespołowi z Bielska-Białej wygranej. My spodziewałyśmy się tutaj ciężkiego meczu, ponieważ drużyna z Bielska przegrała dwa ostatnie mecze i nie grała swojej, dobrej siatkówki, spodziewałyśmy się ciężkiej przeprawy. Miałyśmy odrzucić rywalki od siatki zagrywką. W pierwszych dwóch setach w jakiś sposób nam się to udawało, potem ta zagrywka była dużo słabsza. Poza tym Katarzyna Skorupa dobrze rozgrywała, a my miałyśmy problem z zablokowaniem przeciwniczek. Trochę jesteśmy podłamane tymi porażkami, gdyż nie gramy swojej siatkówki. W środę jedziemy do Muszyny i mam nadzieję, że zrobimy sobie prezent przed świętami Bożego Narodzenia. Drużyna Muszynianki zawsze nam „leżała". Mam nadzieję, że się nie poddamy i będziemy walczyć.Grzegorz Wagner (trener BKS Aluprof Bielsko-Biała): – Był to bardzo energetyczny mecz i moje zawodniczki, żeby go wygrać, musiały włożyć w niego bardzo dużo zdrowia. Brawo dla dziewczyn, że po tych dwóch meczach, gdzie dostaliśmy lanie i tym bardziej po długiej i męczącej podróży, gdyż w tym tygodniu trenowaliśmy zaledwie dwa razy, a można powiedzieć półtora. Tym bardziej jestem zadowolony, że dziewczyny się pozbierały, grały dzisiaj naprawdę dobre zawody z dobrym przeciwnikiem. Myślę, że taka seria porażek nam się dziś skończyła, a w środę skończy się drużynie z Dąbrowy Górniczej.

Waldemar Kawka (trener MKS Dąbrowa Górnicza): –  Gratuluję drużynie z Bielska-Białej zwycięstwa, pokazała ona dzisiaj charakter. Zagraliśmy dzisiaj trochę lepiej, momentami ta gra była równa, myślę że połowa pierwszego seta zadecydowała o tym, ze ten mecz przestał nam się układać. Od trzeciej partii przestaliśmy dobrze grać zagrywką, a nasz przeciwnik grał coraz lepiej. Mam nadzieję, ze niedługo przełamiemy serie porażek.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved