Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Sadowska: W nocy przyśniło mi się, że wygramy

Magdalena Sadowska: W nocy przyśniło mi się, że wygramy

fot. archiwum

Jedną z niespodzianek 2. kolejki PlusLigi Kobiet, była łatwa wygrana Stali Mielec nad siatkarkami Tauronu MKS. 13 punktów dla mielczanek w tym meczu zdobyła Magdalena Sadowska, która w ubiegłym sezonie reprezentowała barwy klubu z Dąbrowy Górniczej.

Bardzo zależało mi, by w tym spotkaniu dobrze się zaprezentować. W nocy przyśniło mi się, ze wygramy. A że zwykle sny mi się sprawdzają, więc wychodząc na parkiet wiedziałam ze wygramy – powiedziała po meczu przeciwko swojemu poprzedniemu zespołowi, Magdalena Sadowska.Trzeba było dużo serca zostawić na parkiecie, włożyć pełny wysiłek. I nam się to udało. W każdym elemencie gry byłyśmy bezwzględnie lepsze od naszych przeciwniczek. Szczególnie wychodziła nam zagrywka, która rozrzucała rywalki, a także rozegranie i blok – dodała.

Nowa atakująca drużyny z województwa podkarpackiego zaaklimatyzowała się już w Mielcu i… zapowiada kontynuowanie zwycięskiej passy swojego zespołu. – Z dziewczynami bardzo szybko się zaprzyjaźniłam, a to jest najważniejsze w dalszym dobrym zgraniu zespołu. Wspólnie chcemy zagrać o jak najwyższe miejsce w lidze. Na razie staramy się wygrać każdy mecz, ugrać jak najwięcej, a co przyniesie przyszłość – zobaczymy. W następnym meczu będziemy się starały utrzymać dobrą passę ze spotkania z Dąbrową.

* z Magdaleną Sadowską rozmawiał Wit Hadło (Super Nowości)źródło: inf. własna, Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-12-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved