Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > VIII kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

VIII kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

fot. archiwum

W dniu 11.12.2010 w Szkole Podstawowej nr 205 odbyła się VIII kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki pod patronatem prezydenta miasta Łodzi, organizowanej przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej przy wsparciu Urzędu Miasta Łodzi.

W Ekstraklasie kobiet po raz kolejny obyło się bez niespodzianek. Pewne zwycięstwa odniosły faworyzowane zespoły Acero Lamia (3:1 z Dream Team), Cehini (3:0 z Dzikusy II) i Dzikusy I (3:0 z Tsunami). Najwięcej emocji wzbudziło spotkanie debiutujących w lidze drużyn. W bezpośrednim pojedynku lepsze okazały się panie z KS Piórkowscy, które pokonały Energię Pabianice (3:1).

W Ekstraklasie mężczyzn sensacyjnie zakończyło się spotkanie najbardziej doświadczonego zespołu Fundacja Jaś i Małgosia, który uległ debiutantowi drużynie Iskra (2:3). Równie ciekawie zapowiadał się mecz pomiędzy TKKF Dzikusy i Bejłocz. Niestety, debiutantów stać było na wyrównaną walkę tylko przez dwa pierwsze sety. Później dominowali już niepodzielnie aktualni mistrzowie z Ogniska TKKF Dzikusy, którzy wygrali 3:1 i wrócili na fotel lidera ligi.

W I lidze kolejna sensacja. Drugą porażkę z rzędu doznał LUKS Sokół Rzgów tym razem z drużyną Popularni (0:3). Coraz lepiej spisuje się PKO Bankowy OFE, który pokonał PGE S.A. (3:1). Po zwycięstwie nad Piwożłopami (3:1) ostatnie miejsce w tabeli po raz pierwszy w tym sezonie opuścił Uniwersytet Medyczny.W II lidze mamy nowego lidera. Potknięcie dotychczas prowadzącej drużyny Energeo (zwycięstwo, ale tylko 3:2 nad Bruklandem) skrzętnie wykorzystała Itaka Film, która pokonała AMC Konstantynów (3:1) i „wskoczyła" na pierwsze miejsce w tabeli.

W III lidze największą niespodziankę sprawił zespół Clean&Eco, który pokonał pretendenta do awansu drużynę Soma music club (3:1). Doskonale zaprezentował się debiutant w lidze LKS Słowik, który zdobył jeden punkt w mecz z dotychczasowym liderem Bytnarówka XXIX LO (2:3).

Na następną, ostatnią już w tym roku kolejkę rozgrywek, zapraszamy 18.12.2010 (sobota) w godzinach 9-15, tradycyjnie w Szkole Podstawowej nr 205 ul. Dąbrówki 1 (Olechów)

Zobacz również:
Wyniki i tabele Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-12-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved