Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Skra Bełchatów chce być jak Adam Małysz

Skra Bełchatów chce być jak Adam Małysz

fot. archiwum

Siatkarze bełchatowskiej Skry nie mają sobie równych w tegorocznej Lidze Mistrzów. Trzy mecze i trzy zwycięstwa 3:0. - Jeśli utrzymamy taką formę, to mało kto jest nam w stanie zagrozić w Europie i na świecie - stwierdził Marcin Możdżonek.

Znakomita postawa w Lidze Mistrzów bełchatowian nie byłaby niespodzianką gdyby nie fakt, że w jednej grupie występują z najlepszą drużyną siata – Trentino BetClic i niemieckm VfB Friedrichshafen. – Jesteśmy świetnie przygotowani pod względem fizycznym i coraz lepiej radzimy sobie z presją. Wygraliśmy kolejny ważny mecz i znów do zera. Jeśli utrzymamy taką dyspozycję, to mało kto jest nam w stanie zagrozić w Europie i na świecie. Nasza gra jest coraz lepsza – zapewnił na łamach Przeglądu Sportowego, Marcin Możdżonek.

Co się stało, że w tym sezonie Skra spisuje się tak dobrze? – Nie myślimy o niczym innym, jak tylko o kolejnym meczu. Chcemy robić tak, jak Adam Małysz. On zawsze powtarza, że skupia się na każdym kolejnym skoku. To jego cel. Gdybyśmy myśleli, z kim i o co gramy, ile potrzebujemy punktów, to byśmy od tego zwariowali. Dlatego uczymy się od mistrza – przyznał środkowy zespołu z Bełchatowa. – Słaby mecz na pewno nam się kiedyś przydarzy. Zresztą już takie mieliśmy. Sztuką jest zagrać słabo, a mimo to wygrać. Na razie nam się to udaje. Mamy wspaniałą passę, ale kiedyś musi się skończyć. Obyśmy wtedy sobie poradzili – zakończył Marcin Możdżonek.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-12-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved