Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Panas: Najlepszy mecz w sezonie

Radosław Panas: Najlepszy mecz w sezonie

fot. archiwum

Po meczu z Jastrzębskim Węglem w hali w Szerokiej siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej eksplodowali radością. Rozegrali świetne zawody, a wynik 3-0 był dla nich za to najlepszą nagrodą. Szczęścia nie krył też trener Radosław Panas.

Jestem bardzo zadowolony. Pod względem realizacji założeń taktycznych i samego poziomu gry był to nasz najlepszy mecz w sezonie – mówi uśmiechnięty od ucha do ucha Panas. – Moi zawodnicy od początku do końca grali tak, jak ustaliliśmy przed meczem. Dzięki temu wykorzystaliśmy wszystkie słabe punkty Jastrzębia, a co za tym idzie – wywozimy stąd trzy punkty.

Radosław Panas podkreśla, iż przy tak grającej Politechnice, jastrzębianie nie mieli w rękach żadnych argumentów. – Nasi rywale zagrali naprawdę przyzwoicie, ale my nie pozwoliliśmy im na wiele. Od początku każdej partii konsekwentie budowaliśmy przewagę, a później kontrolowaliśmy grę. Pierwszy i drugi set, patrząc na wynik, wydają się wyrównane. Jednak to my narzucaliśmy w nich warunki. A set trzeci… piękne zwieńczenie spotkania. Jestemy dumny ze swojego zespołu – podkreśla z podniesioną głową szkoleniowiec.

W stołecznym zespole na wyróżnienie zasługują wszyscy zawodnicy. – Nikogo nie wyróżnię personalnie, bo wszyscy zagrali bardzo równo i dobrze. Każdy dał z siebie tyle, ile mógł. Zawodnicy wzajemnie wspierali się na parkiecie i mobilizowali. Wielkie brawa dla nich! – mówi Radosław Panas.Najlepszym zawodnikiem spotkania pomiędzy Jastrzębskim Węglem i Politechniką był Zbigniew Bartman i on też otrzymał statuetkę MVP z rąk komisarza zawodów. Czy może oznaczać to przełamanie tego zawodnika? – Zbyszek rzeczywiście zagrał świetnie, niemalże bezbłędnie. Skutecznie atakował, posyłał rywalom trudne zagrywki, ale też blokował i bronił – podsumowuje trener Radosław Panas. – To był Zbyszek, jakiego wszyscy pamiętamy m.in. z bardzo udanego sezonu w Częstochowie. Mam nadzieję, że nastąpiło właśnie przełamanie i Zibi wysoką formę utrzyma w następnych meczach.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-12-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved