Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Patryk Czarnowski: Dobre i dwa oczka

Patryk Czarnowski: Dobre i dwa oczka

fot. archiwum

Nikt nie spodziewał się, że mecz drużyn znajdujących się na dwóch biegunach ligowej tabeli będzie tak zacięty. - Myślałem, że przyjedziemy, zagramy siatkówkę na swoim poziomie i wywieziemy trzy punkty - mówił po meczu w Olsztynie Patryk Czarnowski.

Obie drużyny przed meczem dzieliła różnica 13 punktów. ZAKSA aspirująca do tytułu mistrza Polski miała zmierzyć się z ostatnią w tabeli drużyną z Olsztyna. Patrząc na bardzo słabą grę siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w całej pierwszej rundzie, nikt nie spodziewał się wspaniałego widowiska, a tym bardziej pięciu setów. Zaskoczeni byli głównie zawodnicy z Kędzierzyna, którzy przyjechali do Olsztyna tylko po jedno – komplet punktów. Czy zawodnicy myśleli, że Olsztyn będzie w stanie zagrozić im w tym meczu? – Szczerze? Nie. Myślałem, że przyjedziemy, zagramy siatkówkę na swoim poziomie i wywieziemy trzy punkty. Niestety nie udało się. Ale dobre i dwa oczka – odpowiedział środkowy ZAKSY, Patryk Czarnowski.

Cały mecz był bardzo nierówny. Po dobrych akcjach można było oglądać serie błędów. Mimo to kibice na brak siatkarskich diamencików i gorących emocji, zwłaszcza w pierwszym secie nie mogli narzekać. – Dzisiaj Olsztyn zagrał bardzo dobre spotkanie, szanowali zagrywkę. My za to popełnialiśmy bardzo dużo błędów. W pierwszym secie oddaliśmy im 10 punktów. Dlatego ta partia okazała się dla nas stracona. W czwartym secie przydarzył nam się przestój. Straciliśmy mnóstwo punktów, dlatego nie udało się zabrać do Kędzierzyna kompletu trzech punktów – dodaje środkowy.

Indykpol AZS, przez wielu spisany już na straty, pokazał się z bardzo dobrej strony. Powalczył z drużyną, z którą w meczu pierwszej rundy bardzo zdecydowanie przegrał. – Od początku sezonu Olsztyn miał spore przestoje w graniu na wysokim poziomie. Teraz widzę, że się podnieśli, grają dobrze i zaczynają zbierać punkty. W dwóch ostatnich meczach zagrali na dobrym poziomie. Myślę, że jeszcze wszystko przed nimi – zakończył Czarnowski.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-12-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved