Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Mateusz Radojewski: Dla chcącego nic trudnego

Mateusz Radojewski: Dla chcącego nic trudnego

fot. archiwum

- Mam nadzieję, że z Gdańska wywieziemy trzy punkty -  odpowiada na pytania o najbliższe spotkanie z Treflem II odpowiada przyjmujący AZS UAM Poznań, Mateusz Radojewski. - Trefl gra coraz lepiej i nie możemy go w żaden sposób zlekceważyć.

Wasz ostatni przeciwnik, Koset Grudziądz, nie postawił przed wami chyba zbyt wygórowanych warunków?

Mateusz Radojewski: Wygraliśmy dość gładko, ale wynik tego meczu nie do końca odzwierciedla cały jego przebieg. Nie wolno lekceważyć żadnego rywala, więc i w tym spotkaniu staraliśmy się zagrać jak najlepiej.

W tym sezonie spośród meczów u siebie wygraliście wszystkie cztery, natomiast na wyjeździe odnieśliście dwie porażki i dwa zwycięstwa. Można zatem wnioskować, że zdecydowanie lepiej czujecie się w meczach u siebie, nie do końca za to radzicie sobie gdy kibice są przeciwko wam.Z pewnością jak większości drużyn i zawodników gra nam się lepiej przed własną publicznością. W drugiej rundzie czeka nas mecz z obecnym liderem i wiceliderem u siebie i mam nadzieje, że kibice nam pomogą.

Za rok czeka cię obrona pracy magisterskiej. Ciężko pogodzić wyczynowe uprawianie sportu ze studiami?

W tym roku broniłem już jedną pracę magisterską i całkiem dobrze mi poszło. Niekiedy treningi bądź mecze kolidują z zajęciami, ale dla chcącego nic trudnego.

Już w piątek mecz z drugą drużyną Trefla, która wygrała swoje dwa ostatnie spotkania i wydaje się być na fali wznoszącej, wy natomiast nie możecie pozwolić sobie na porażkę jeśli chcecie utrzymać kontakt z czołówką.

Trefl gra coraz lepiej i z pewnością nie możemy go w żaden sposób zlekceważyć. W piątek będziemy chcieli zagrać jak najlepsze spotkanie i miejmy nadzieję, że uda nam się wywieźć z Gdańska trzy punkty.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-12-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved