Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Relacja z 4. kolejki Białołęckiej Ligi Siatkówki

Relacja z 4. kolejki Białołęckiej Ligi Siatkówki

fot. archiwum

W miniony weekend odbyła się czwarta seria spotkań Białołęckiej Ligi Siatkówki. W 1. lidze rozegrano trzy z pięciu zaplanowanych meczów. Po czterech setach walki pierwsze zwycięstwo w sezonie odniósł Arm Volley. Pozostałe mecze zakończyły się tie-breakami.

Drugoligowe spotkania przyniosły zwycięstwa faworytów. Lider, Dobry Klimat, łatwo pokonał KPS Duczki (3:0), którzy tym samym znaleźli się na dnie tabeli. Z ostatniego miejsca na przedostatnie awansowali ubiegłoroczni pierwszoligowcy, Najszybciejsi, którzy zwyciężyli Sysunie 3:1. Takim samym wynikiem AZS Gocław zwyciężył KS Siekierę Piła do trzech przedłużając serię wygranych spotkań. Do czołówki dołączyły Wykształciuchy, które pokonały Wielkie Halo. Wynikiem 3:2 zakończył się ostatni z meczów. Brofani okazali się lepsi od O Rok Starszych.

Trzecioligowe zmagania przyniosły wiele emocji. Najciekawiej było w meczu Creative – Fort Royart. Creative prowadząc 2:0 ostatecznie przegrał mecz w tie-breaku. W końcu z dobrej strony pokazał się El Dream. Ubiegłoroczni drugoligowcy bez problemów rozprawili się z El Dreamem (3:0). W trzecim z meczów gr. B. Asics Drinkers pokonali Wczorajszych. W grupie B łatwo wygrali faworyci – Leśny Dzbanek (3:0 z Fun Play) i Fundusz Współpracy (3:0 z Volupem B). W końcu wygrało też Soli Deo, które zwyciężyło Ósemkę 3:1.

W lidze kobiecej KS Wrana nadal prezentuje się nadspodziewanie słabo. Tym razem Iniemamocne okazały się za silne wygrywając łatwo 3:0. Z odniesieniem łatwego zwycięstwa 3:0 nie miała problemów Listopadowa Depresja. Lider tabeli pokonał Estrogeny. Wynikiem 3:1 zakończył się mecz Nieznajomych z Joy Division. W najciekawszym meczu „mistrzynie tie-breaków", Desperatki, pokonały tym razem La Play’ki 3:2.W drugiej lidze, kolejne zwycięstwo odniosły Bananki łatwo pokonując DIGI 3:0. Poza Banankami, jedyną niepokonaną drużyną pozostały Pluszaki BlueSoft, które okazały się lepsze od Gotowych Na Wszystko (3:1). Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach odniosły gimnazjalistki z The Go Team, które wygrały z Lejdis. W ostatnim spotkaniu Legionowo łatwo pokonało Babiniec i tym samym awansowało na pozycję lidera.

Komplet wyników:

1. liga BLS
Stado Pędzących Imadeł – Arm Volley 1:3
Żiby – Weź Pigułkę 3:2
Bromek – Wkrótce 2:3
Eter – ADS Wolta
Volup – Dreamers

2.liga BLS
Najszybciejsi – Sysunie 3:1
KPS Duczki – Dobry Klimat 0:3
KS Siekiera Piła – AZS Gocław 1:3
Brofani – O Rok Starsi 3:2
Wykształciuchy – Wielkie Halo 3:1

3.liga BLS gr.A
Creative – Fort Royart 2:3
El Dream – Laplasjany 3:0
Asics Drinkers – Wczorajsi 3:1

3.liga BLS gr.B
Leśny Dzbanek – Fun Play 3:0
Soli Deo – Ósemka 3:1
Fundusz Współpracy – Volup B 3:0

1.liga BLSK
KS Wrana – Iniemamocne 0:3
Listopadowa Depresja – Estrogeny 3:0
Nieznajome – Joy Division 3:1
Desperatki – La Playki 3:2

2.liga BLSK
Lejdis – The Go Team 1:3
Gotowe Na Wszystko – Pluszaki BlueSoft 1:3
Bananki – DIGI 3:0
Legionowo – Babiniec 3:0

źródło: inf. własna, liga.waw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved