Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Wlazły: Jestem w stanie zagrać z Wieluniem

Mariusz Wlazły: Jestem w stanie zagrać z Wieluniem

fot. archiwum

W piłce nożnej jest powiedzenie, że derby rządzą się swoimi prawami. W spotkaniu dwóch siatkarskich drużyn z województwa łódzkiego faworyt jest jeden. Mistrzowie Polski ostatnio grają bardzo równo. Od trzech kolejek nie stracili nawet seta, choć w tym czasie zmierzyli się m.in. w Częstochowie z AZS-em.

Nie przeszkodził im nawet brak kontuzjowanego Mariusza Wlazłego. Kapitana drużyny znakomicie zmienił Jakub Novotny. Okazało się, że na razie niezastąpiony jest tylko Miguel Falasca, choć trener zapowiada, że da szansę Pawłowi Woickiemu.

Wracając do Wlazłego, to as Skry wczoraj już normalnie trenował. – Jestem w stanie zagrać z Wieluniem. Skręcona noga już mnie nie boli – powiedział "Gazecie".

– Zdolność do gry to jedno, a dobra dyspozycja to drugie – studzi jednak emocje Nawrocki. Przypomina, że Wlazły miał prawie dwa tygodnie przerwy. A dla jego drużyny priorytetem jest środowy pojedynek ze zwycięzcą Ligi Mistrzów. – Ale nikt w drużynie jeszcze o tym nie rozmawia – dodaje. I podkreśla, że Pamapol Wielton to zespół z solidnymi zawodnikami.Ale nazwiska nie grają, a ostatnie mecze pokazują, że w Wieluniu nie ma drużyny. Zawodzą nowi siatkarze (poza Serhijem Kapelusem), a na cenzurowanym są atakujący. Ostatnio skrytykował ich prezes klubu.

Trener Dariusz Marszałek ma podobne zdanie, ale ma nadzieję, że męskie rozmowy przeprowadzone w ostatnim tygodniu przyniosą efekt.

* więcej w serwisie sport.pl
* autorzy tekstu: Jarosław Bińczyk, Szymon Bujalski

źródło: Gazeta Wyborcza, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved