Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Andrzej Dudziec: Ja walczę o utrzymanie w lidze

Andrzej Dudziec: Ja walczę o utrzymanie w lidze

fot. archiwum

- Ci młodzi siatkarze po raz pierwszy w większości mają możliwość gry na takim poziomie i trzeba czasu, żeby do tego przywykli. Jeszcze bardzo dużo pracy przed nami - mówi szkoleniowiec pierwszoligowego Pekpolu Ostrołęka, Andrzej Dudziec.

W sobotę siatkarze Pekpolu Ostrołęka przegrali we własnej hali po tie-breaku ze Ślepskiem Suwałki. – Wiedziałem, że przy dobrej dyspozycji Ślepska walka w tym meczu toczyć się będzie do samego końca. Tak właśnie było i zabrakło nam szczęścia, aby wygrać ten mecz… i trochę drobnych elementów gry nad którymi pracujemy – mówi trener Pekpolu, Andrzej Dudziec.Chcieliśmy wygrać ten mecz, mieliśmy rywala bardzo dobrze rozpracowanego, ale założenia taktyczne w walce nie zawsze się sprawdzają. Nie mogliśmy wszystkiego wykonać tak jakbyśmy chcieli… Zabrakło nam w tym meczu Tomka Ruteckiego, który ma powybijane palce. Gdybym mógł z niego skorzystać, być może wynik tego spotkania byłby inny.

Po bardzo dobrym początku to już druga porażka z rzędu zespołu z Ostrołęki. – Ja walczę o utrzymanie w lidze, walczę o miejsca od dziewiątego w górę. Miejsce w samym czubie tabeli nie wchodzi w rachubę. Ci młodzi siatkarze po raz pierwszy w większości mają możliwość gry na takim poziomie i trzeba czasu, żeby do tego przywykli. Jeszcze bardzo dużo pracy przed nami – twierdzi szkoleniowiec Pekpolu.

Cały wywiad Arkadiusza Dobkowskiego w Tygodniku Ostrołęckimźródło: inf. własna, Tygodnik Ostrołęcki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-11-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved