Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ryan Millar: Zanosi się na spore emocje

Ryan Millar: Zanosi się na spore emocje

fot. archiwum

- Nie jestem w swojej stuprocentowej dyspozycji fizycznej, ale czuję się na siłach żeby grać - mówi Ryan Millar. - Pewnie potrzebuję jeszcze trochę czasu, żeby dojść do formy. Czuję jeszcze jakiś ból w kostce, ale moje samopoczucie jest coraz lepsze.

Wasza gra w ostatnim meczu przeciwko Fartowi Kielce pozostawała wiele do życzenia…

Ryan Millar:To był dla nas trudny mecz jeśli chodzi o koncentrację. Poza tym jesteśmy teraz w ciężkim treningu i widać było po nas zmęczenie. Ja również czułem się w tym meczu nieco zmęczony. Najważniejsze jednak, że wygraliśmy i nie straciliśmy punktów. Być może naszym problemem było też to, że myślami byliśmy już przy środowym meczu z ZAKSĄ.

Spodziewacie się trudniejszej przeprawy przeciwko ZAKSIE niż w meczu z PGE Skrą Bełchatów?To może być faktycznie bardzo ciężki i zacięty pojedynek. Fajnie, że zagramy przed własną publicznością, co na pewno będzie naszym sporym atutem. ZAKSA jest bardzo dobrym zespołem, ale my również się za taki uważamy. Zanosi się więc na spore emocje i ciekawe widowisko dla kibiców.

Od początku sezonu natłok meczów jest ogromny. Tak napięty terminarz nie jest chyba sprzymierzeńcem żadnego z zespołów…

Terminarz jest okropny i nie ma właściwie jak inaczej na to patrzeć. Oprócz dwóch meczów w tygodniu dochodzą jeszcze długie podróże autokarem. Nie możemy jednak nic na to poradzić. Pozostaje nam tylko trenować kiedy tylko się da i wygrywać jak najwięcej meczów jesteśmy w stanie wygrać. Na pewno wciąż potrzebujemy czasu, żeby lepiej poznać swoje możliwości. Przecież trenujemy ze sobą dopiero kilka tygodni, a poza tym jeszcze nie wszyscy z nas są zdolni do gry w meczach. Ciągle brakuje nam choćby Mateja Cernica. Potrzebujemy jeszcze więcej gry i treningów do tego żeby dotrzeć się i dobrze funkcjonować jako zespół.

więcej w serwisie plusliga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved