Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Organika Budowalni przed Ligą Mistrzyń

Organika Budowalni przed Ligą Mistrzyń

fot. archiwum

Puchar Prezydenta Łodzi był ostatnim sprawdzianem łódzkich siatkarek przed inauguracyjnym spotkaniem tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń. 23 listopada Organika zmierzy się w Atlas Arenie z wicemistrzem Włoch MC-Carnaghi Villa Cortese.

– Jestem pewna, że najwyższa forma przyjdzie na spotkania Ligi Mistrzyń. – mówiła po wygranym turnieju Sylwia Wojcieska, środkowa łódzkiej drużyny.

Prezes Budowlanych chciałby, aby siatkarki zagrały jeszcze jakieś spotkania kontrolne przed meczem Ligi Mistrzyń – Chcielibyśmy jeszcze rozegrać jakiś sparing, ale na razie szukamy silnego rywala – przyznał w rozmowie z gazeta.pl Marcin Chudzik.

Spotkania są zaplanowane w takim terminie aby mogły w nich wziąć udział dwie siatkarki, które obecnie walczą z kadrą na Mistrzostwach Świata. Mowa o Katarzynie Zaroślińskiej i Karolinie Kosek.Dobrze, że trzon zespołu z poprzedniego sezonu został, więc nie będzie kłopotu ze zgraniem – podkreśla Chudzik. – Choć zdajemy sobie sprawę z tego, że musi minąć trochę czasu, zanim Zaroślińska i Kosek przyzwyczają się do rozegrania Marty Pluty.

Jutro drużyna wyjeżdża na czterodniowe zgrupowanie do Spały. – Mamy tam wspaniałe warunki, a dziewczyny będą mogły skupić się na pracy – kończy prezes.

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved