Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > III kolejka Białołęckiej Ligi Siatkówki

III kolejka Białołęckiej Ligi Siatkówki

fot. archiwum

W miniony weekend w halach przy ul. Strumykowej 21 i Światowida 56 w Warszawie, odbyła się kolejna seria spotkań Białołęckiej Ligi Siatkówki. Rozegrano 15 z 24 spotkań. Wyjątkowo, 3. kolejka została podzielona na dwa weekendy.

Pozostałe mecze odbędą się w dniach 11-12 grudnia 2010 w ZS nr 55 im. gen. Maczka. W trzeciej serii spotkań, w przeciwieństwie do poprzedniej kolejki ,gdzie zanotowano aż 11 tie-breaków, żaden mecz nie zakończył się w pięciu setach.

W 1. lidze doszło do spotkania mistrzów – Dreamersów, z wicemistrzami – ADS Woltą. Tak jak w poprzednim sezonie górą okazali się Dreamersi, którzy pokonali rywali 3:0. Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Dwa z trzech setów były niezwykle wyrównane i zakończone zostały grą na przewagi. Również wynikiem 3:0 zakończył się mecz Żiby – Bromek. Wygrali niespodziewanie ci pierwsi. W innym spotkaniu Weż Pigułkę łatwo pokoli Eter 3:1.

W 2. lidze najciekawiej zapowiadał się pojedynek Dobrego Klimatu z Sysuniami. Nadspodziewanie łatwo wygrał Dobry Klimat (3:0). W innych meczach Brofani, mimo wygrania pierwszego seta, musieli uznać wyższość KS Siekiery Piła (1:3), natomiast Wielkie Halo bez większych problemów odprawiło z kwitkiem KPS Duczki (3:0).Pięć z sześciu trzecioligowych meczów zakończyło się wynikiem 3:1. Grające w czwórkę Laplasjany wygrały seta, by ostatecznie ulec Wczorajszym, grając już w uzupełnionym składzie. Niespodziewanej porażki doznał El Dream, który przegrał z Creative. Kolejne punkty zdobył Fort Royart zwyciężając Asics Drinkers. W grupie B Fundusz Współpracy również w czterech setach pokonał Ósemkę.

W 1. lidze kobiecej doszło do pojedynku na szczycie. Listopadowa Depresja nie dała szans KS Wranie wygrywając łatwo 3:0. W drugim meczu Joy Division musiał uznać wyższość La Play’ek ulegając 1:3. W 2. lidze solidarnie po 3:0 wygrały faworytki. Legionowo wygrało z The Go Team, a DIGI pokonały Gotowe na Wszystko i tym samym umocniły się na pozycji lidera.

Komplet wyników:

1. liga BLS
Żiby – Bromek 3:0
Dreamers – ADS Wolta 3:0
Weź Pigułkę – Eter 3:1

2. liga BLS
Duczki – Wielkie Halo 0:3
Sysunie – Dobry Klimat 0:3
Brofani – KS Siekiera Piła 1:3

3. liga BLS gr. A
Laplasjany – Wczorajsi 1:3
Asics Drinkers – Fort Royart 1:3
El Dream – Creative 1:3

3. liga BLS gr. B
Soli Deo – Fun Play 0:3
Fundusz Współpracy – Ósemka 3:1

1. liga BLSK
KS Wrana – Listopadowa Depresja 0:3
La Play’ki – Joy Division 3:1

2. liga BLSK
Legionowo – The Go Team 3:0
Gotowe Na Wszystko – DIGI 3:0

źródło: inf. własna, liga.waw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved