Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Delecta przegrywa mecz za meczem

Delecta przegrywa mecz za meczem

fot. archiwum

A miało być tak pięknie. Nowi zawodnicy, wyrównany skład, nowe nadzieje. Zwycięstwa, walka o „szóstkę", pełne trybuny na „Łuczniczce". I co? I nic... - analizuje dotychczasowe dokonania Delecty na łamach Expressu Bydgoskiego Marek Fabiszewski.

Delecta przegrywa mecz za meczem, niestety także te, które teoretycznie powinna wygrać (np. w Kielcach i w Wieluniu). Cenne punkty uciekają, awans do „szóstki" staje się coraz mniej realny, tym bardziej, że podopiecznych Waldemara Wspaniałego czekają teraz bardzo trudne spotkania, z drużynami z górnej półki, które w ubiegłym sezonie zajęły czołowe cztery miejsca, poczynając od mistrza Polski..

Przegrana na własnym parkiecie z Politechniką Warszawską komplikuje sytuację bydgoszczan. Marzenia o wywalczeniu awansu do grupy 1-6 i późniejszej grze tylko z najlepszymi, powoli stają się wyblakłe i mało konkretne. Za nami dopiero pięć kolejek, ale czy już można ten sezon spisać na straty?

Nie było meczu, w którym na równym poziomie zagrałaby cała drużyna (no, może poza inauguracją w Częstochowie i meczem u siebie z Olsztynem). Jeśli któryś z zawodników ciągnie grę, to inni odstają. Np. w sobotę przeciwko „Inżynierom" znowu „wypalił" Grzegorz Szymański, ale zabrakło wsparcia kolegów.Czy prezes Piotr Sieńko, który niedawno wszedł do zarządu PLPS, wie co się dzieje z zespołem? Kto i gdzie popełnił błąd? Czy trener Waldemar Wspaniały ma jeszcze wpływ na zawodników? Jak zdyscyplinować i zmotywować do lepszej gry siatkarzy Delecty? To pytania, na które muszą sobie odpowiedzieć działacze, sztab szkoleniowy i sami zawodnicy z Bydgoszczy. I to w trybie pilnym. Bo jutro może być już po kisielu.

Cały tekst Marka Fabiszewskiego w Expressie Bydgoskim

źródło: Express Bydgoski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved