Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Magazyn Siatkarski: Liga świeci jak nigdy

Magazyn Siatkarski: Liga świeci jak nigdy

fot. archiwum

- Mamy cztery drużyny nasycone dobrymi, ogranymi, pewnymi zawodnikami. I cudzoziemcami i Polakami wracającymi z zagranicy. To nie są młodzi chłopcy, ale spełniający wysokie parametry zawodowcy - mówi Wojciech Drzyzga, ekspert Polsatu Sport.

Tak ciekawa PlusLiga jeszcze nie była! Co trzy dni mamy siatkarski hit. A już mecz Skry Bełchatów z ZAKSĄ Kędzierzyn (3:2) był najlepszym spotkaniem od lat. Na poziomie emocji, taktyki, fantastycznie zaprezentowali się zawodnicy. – Mamy cztery drużyny nasycone dobrymi, ogranymi, pewnymi zawodnikami. I cudzoziemcami i Polakami wracającymi z zagranicy. To nie są młodzi chłopcy, ale spełniający wysokie parametry zawodowcy – mówi Wojciech Drzyzga, ekspert Polsatu Sport w Magazynie Siatkarskim.

Rewelacyjnie spisuje się Sebiastian Świderski. Do wielkiej formy wraca Mariusz Wlazły.Minęło trochę czasu od mistrzostw świata we Włoszech i zawodnicy wracają do formy. Widać, że Mariusz wrócił do tej dyspozycji, w której wykonuje podstawowe elementy tak jak nas do tego przyzwyczaił. Dynamika jest jego atutem i potencjał fizyczny. Znów jest odważny – komentuje Drzyzga.

PlusLiga najciekawsza od lat, gwiazdy błyszczą jak nigdy! 

źródło: iwanczyk.blox.pl, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved