Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ljubo Travica: Bardzo ciężko znaleźć wytłumaczenie

Ljubo Travica: Bardzo ciężko znaleźć wytłumaczenie

fot. archiwum

W Jastrzębiu było wszystko. Emocje, rywalizacja, zaciętość w grze, zwroty akcji i wspaniałe widowisko dla kibiców. Zabrakło tylko jednego. Zimnej głowy sędziów w końcówce meczu. Nawet zwycięstwo nie smakuje w takich okolicznościach.

Łukasz Perłowski (kapitan Resovii Rzeszów): – Gratuluję postawy zespołowi Jastrzębskiego Węgla. Trochę dziwny był ten mecz. Na początku graliśmy nerwowo, byliśmy zagubieni. Później wygrany set wyzwolił w nas wolę walki i sportową złość. Po czwartym wygranym secie, udało się nam utrzymać dobry poziom również w tie-breaku, który był bardzo wyrównany i zakończył się naszym szczęśliwym zwycięstwem.

Grzegorz Łomacz (kapitan Jastrzębskiego Węgla): – Gratuluję zwycięstwa przeciwnikom. Był to bardzo zacięty mecz, a nam niewiele zabrakło do zwycięstwa i zdobycia 2 punktów. Jest nam przykro, bo liczyliśmy na więcej, niż tylko jeden punkt. Znowu przegraliśmy mecz po walce. Mimo porażki jesteśmy optymistami i mamy nadzieję, że kolejne pojedynki będziemy już wygrywać.

Ljubomir Travica (trener Resovii Rzeszów): – Bardzo ciężko znaleźć wytłumaczenie na taki przebieg spotkania. Gra była bardzo nierówna. Graliśmy z początku bardzo nerwowo, popełnialiśmy dużo błędów w ataku. Rywale cały czas agresywnie zagrywali, a my mieliśmy spore problemy w przyjęciu. Nie było nam łatwo wrócić do gry i bardzo się cieszę, że wygraliśmy tak trudne spotkanie. Takie zwycięstwo może być bardzo pomocne w kolejnych treningach i dodatkowo motywować siatkarzy.Igor Prielożny (trener Jastrzębskiego Węgla): – Nie pozostało mi nic innego, jak pogratulować rywalom zwycięstwa. Było super widowisko i mogę powiedzieć, że z tego cieszę się najwięcej. Można jeszcze dodać, że zdobyliśmy jeden punkt, ale niestety straciliśmy dwa. Liczyliśmy na więcej, bo nasza dyspozycja nie jest zła. Przy takiej formie rzeszowian, jaką zaprezentowali w tym spotkaniu, ten mecz
powinniśmy wygrać my. Sędziowie nie sędziowali źle, ale powinni wprowadzać więcej spokoju. Tego jednak nie zrobili. Teraz już wiem, że są przeciwko mnie, a wprowadzeniem challenge powinna się zająć federacja.

* Autor tekstu: Marek Knopik (SportoweFakty.pl)

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved