Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Trener Stępień nadal będzie prowadził Czarnych

II liga M: Trener Stępień nadal będzie prowadził Czarnych

fot. archiwum

Po ostatniej porażce z AZS-em Politechnika Krakowska wszyscy, którym na sercu leży dobro Czarnych nie kryli swojego zdenerwowania. Pojawiły się nawet informacje na temat ewentualnego zakończenia pracy w klubie przez trenera Wojciecha Stępnia.

W środę jednak, po spotkaniu z prezesem Januszem Stańczukiem o rozstaniu z Czarnymi mowy już nie było.

Po trzeciej porażce w sezonie Wojciech Stępień był załamany. Mówił nawet, że nie ma już do tego wszystkiego siły. Z tych słów można było wywnioskować, że może się podać do dymisji. – Przecież chyba każdy po ostatnim meczu był nieco zdenerwowany. Ale porażka to nie powód, żeby od razu dokonywać tak znaczącej zmiany – podkreśla Janusz Stańczuk.

Szef klubu przyznaje, że w tej chwili nie widzi potrzeby zmiany szkoleniowca. – Porozmawialiśmy jak trener z trenerem. Mam doświadczenie z innej dyscypliny, więc mogliśmy wymienić się przykładami podobnych sytuacji. Wiem, że trener grał na wiele wyższym poziomie i pewnie ma wysokie aspiracje. Musimy jednak wszyscy wyciągnąć wnioski z tej sytuacji, mierzyć siły na nasze zamiary i ciężko pracować – skwitował Janusz Stańczuk.* Autor tekstu: Michał Podlewski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved