Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ljubo Travica: To tylko jeden mecz i jedno zwycięstwo

Ljubo Travica: To tylko jeden mecz i jedno zwycięstwo

fot. archiwum

- Drużyna z Rzeszowa pokazała dzisiaj jak mocnym jest zespołem - mówił po przegranym meczu z Resovią trener Skry, Jacek Nawrocki. - Takie zwycięstwo może bardzo pozytywnie wpłynąć na atmosferę w drużynie - twierdzi Ljubo Travica, szkoleniowiec rzeszowian.

Po meczu w Rzeszowie powiedzieli:

Mariusz Wlazły (kapitan Skry Bełchatów): – Przede wszystkim gratulacje dla drużyny z Rzeszowa, która wygrała ten mecz. Co tu dużo mówić, przegraliśmy 1:3. Po słabszych początkach setów nie mogliśmy już w dalszej fazie odrobić przewagi i w każdej partii ciężko nam się grało. Jeszcze raz brawa dla drużyny przeciwnej, która zdobyła dzisiaj trzy punkty.

Łukasz Perłowski (środkowy Resovii Rzeszów): – Muszę zgodzić się z Mariuszem, że te początki ustawiały jakby każdego seta, w którym toczyła się walka wręcz "na noże". W każdym secie kibice mogli zobaczyć piękne i emocjonujące wymiany i na pewno każdy kto był na meczu mógł być zadowolony z poziomu widowiska. Nie mniej jednak takiego meczu można było się spodziewać.Jacek Nawrocki (trener Skry Bełchatów): – Gratulacje dla Resovii za zwycięstwo. Drużyna z Rzeszowa pokazała dzisiaj jak mocnym jest zespołem. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że chcąc tutaj grać i dorównać w ofensywie gospodarzom powinniśmy wygrywać dużo więcej sytuacyjnych piłek. Dzisiaj było w tym elemencie dużo bałaganu, nie byliśmy skuteczni. Przegraliśmy ten mecz w kilku aspektach – atak z pierwszej piłki, po przyjęciu i przede wszystkim w kontrataku. Będziemy pracować i robić wszystko, aby tę grę poprawić.

Ljubo Travica (trener Resovii Rzeszów): – Dziękuje za gratulacje. Chciałbym powiedzieć, że jest to tylko jeden mecz i jedno zwycięstwo. Wiemy, że teraz wszystkie drużyny na początku sezonu mają swoje różne problemy. Oczywiście bardzo się ciesze ze zwycięstwa za trzy punkty ze Skrą. Myślę, że takie zwycięstwo może bardzo pozytywnie wpłynąć na atmosferę w drużynie. Możemy teraz spokojnie pracować i w dalszym ciągu budować formę. Niestety kilku naszych zawodników nie może normalnie trenować, ale mam nadzieję, że w raz z upływem czasu to się zmieni. Jeżeli chodzi o sam mecz to jestem bardzo zadowolony przede wszystkim z obrony.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved