Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Puchar Polski: Łatwy awans GTPS-u do V rundy

Puchar Polski: Łatwy awans GTPS-u do V rundy

W rozgrywkach IV rundy Pucharu Polski GTPS Gorzów Wlkp. stosunkowo łatwo, w trzech setach pokonał drużynę Jokera Piła. Podopieczni Andrzeja Stanulewicza przez cale spotkanie zdecydowanie dominowali na parkiecie.

GTPS Gorzów Wlkp. pokazał dzisiaj klasę i w kolejnym meczu Pucharu Polski wygrał bez większych problemów z Jokerem Piła 3:0. Pierwszy set był do połowy wyrównany, jednak przy stanie 15:15 gospodarze zaczęli zdobywać kolejne punkty i powiększać przewagę, wygrywając tą patię 25:18.

Kolejna część spotkania należała już zdecydowanie do gorzowian. Chociaż na początku tego seta graliśmy punkt za punkt i kiedy wynik wynosił 10:10, to nie wiadomo było tak naprawdę kto ma szansę na wygraną tej partii. Jednak nasi siatkarze pokazali kto rządzi na boisku i rozgromili gości z Piły 25:14.

Ostatni trzeci set był najbardziej niezróżnicowany. Tutaj siatkarze z Wielkopolski wyszli tylko na moment na prowadzenie, jednak GTPS szybko wrócił na swoją pozycję i ponownie dominował nad gośćmi, tak jak pokazał nam to w całym meczu i ten set wygrał 25:20.

Rajbud GTPS Gorzów Wlkp. –  Joker Rodło Piła 3:0
(25:18, 25:14, 25:20)

Rajbud GTPS Gorzów: Wroński, Hunek, Maciejewicz, Woroniecki, Mróz, Krystian Pachliński (libero) oraz Grzesiowski, Kupisz, Olichwer, Mischke, Stępień, Kordysz
Joker Piła: Malinowski, Januszewski, Sas, Wojdyński, Jutrzenka, Sokołowski, Markiewicz, Ożarski, Szuleka, Schulz, Łoś (libero) i Paszek

*Autorką relacji jest Anna Warchoł (Gorzów24.pl)