Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Magazyn Siatkarski: Amatorzy nie mogą rządzić profesjonalistami

Magazyn Siatkarski: Amatorzy nie mogą rządzić profesjonalistami

fot. archiwum

Odwołując Castellaniego PZPS pokazał, że chyba się zachłysnął sukcesem komercyjnym i marketingowym, osiągniętymi dzięki popularyzacji dyscypliny i kibicom. A zapomniał o dziale szkolenia - komentuje w Magazynie Siatkarskim Przemysława Iwańczyka, ekspert Polsatu Sport, Wojciech Drzyzga.

Pominięcie opinii najważniejszego ciała w tak kluczowym momencie jak odwoływanie trenera kadry jest uderzające. Castellaniego odwołali ludzie, którzy w ogóle nie powinni się tym zajmować – mówi Wojciech Drzyzga. I dodaje, że w polskiej siatkówce amatorzy nie mogą zarządzać profesjonalistami! – Prezes PZPS nie powinno interesować zdanie 80 procent członków zarządu. Powinien wybrać trenera wraz z działem szkolenia i wziąć za to odpowiedzialność – mówi. I apeluje, żeby PZPS uhonorował kontrakt z Argentyńczykiem do końca, nawet jeśli są w nim niekorzystne zapisy. – Musimy się zachowywać jak profesjonaliści!

W polskiej siatkówce amatorzy nie mogą rządzić profesjonalistami!źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved