Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > IKS Atak Elbląg z dwoma mistrzowskimi tytułami

IKS Atak Elbląg z dwoma mistrzowskimi tytułami

fot. archiwum

W ciągu niespełna miesiąca w ręce siatkarzy IKS „Atak" z Elbląga trafiły dwa, mistrzowskie tytuły. Na początku października zostali najlepszą drużyną w siatkówce niepełnosprawnych na stojąco, a w zeszły weekend sięgnęli po złoto w siatkówce na siedząco.

Siatkarze z pogranicza Żuław i Wysoczyzny Elbląskiej zdążyli już przyzwyczaić swoich kibiców do licznych sukcesów. Atak od wielu lat należy co ścisłej, krajowej czołówki i tylko w tym roku sięgnął już po dwie korony, a wciąż ma szansę na trzecią. Pierwszy złoty medal podopieczni Tadeusza Bogusa zdobyli na początku października w Zielonej Górze. Wówczas stanęli na najwyższym stopniu w siatkówce na stojąco osób niepełnosprawnych, teraz dołożyli kolejny tytuł w Poznaniu, tym razem w siatkówce na siedząco osób niepełnosprawnych. Tak jak w poprzednich turniejach kwalifikacyjnych, tak i w stolicy Wielkopolski na ekipę z Elbląga nie było mocnych. IKS Atak wygrał wszystkie trzy mecze sięgając po kolejne w historii klubu mistrzostwo Polski.

Za miesiąc mistrzowie Polski będą mieli okazję by powiększyć medalową kolekcję. W dniach 27-29 listopada w Szczecinie odbędzie się finał Pucharu Polski w siatkówce na siedząco osób niepełnosprawnych.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved