Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga K: Niespodziewana porażka Płomienia

II liga K: Niespodziewana porażka Płomienia

fot. archiwum

Pierwszej porażki w sezonie doznały siatkarki WSH Płomienia Cabo Steel. Do rozstrzygnięcia spotkania potrzebny był tie-break. Po nim sosnowiczanki musiały uznać wyższość Silesii II, która uchodzi za jedną z najsłabszych drużyn w grupie drugiej.

Siatkarki Płomienia jechały do Mysłowic po 3 ligowe punkty, bo jak do tej pory drugi zespół Silesii Volley przegrał wszystkie spotkania. Sosnowiczanki prowadziły już 2:1, jednak w czwartej partii zaczęły popełniać błędy w przyjęciu. Siatkarki Silesii złapały wiatr w żagle i doprowadziły do tie-breaka. Piąty set był niezwykle wyrównany. Szczęśliwe z parkietu schodziły gospodynie.

Po spotkaniu zdenerwowania nie krył szkoleniowiec Płomienia. – Z taką grą nie można myśleć o zwycięstwie. Z całym szacunkiem dla Silesii, ale przyjechaliśmy tu po trzy punkty i wydawało się, że zespół z ostatniego miejsca w tabeli nie będzie w stanie nam zagrozić. To jednak był mecz regionalny, a takie starcia są wyjątkowe i niestety my je przegraliśmy. Mam jednak nadzieję, że gdy kilka zawodniczek dojdzie do pełni sił, nasza postawa będzie o wiele lepsza – powiedział Piotr Augustyn.

Silesia Volley II – WSH Płomień Cabo Steel Sosnowiec 3:2
(14:25, 29:27, 23:25, 25:19, 15:13)Płomień: Janus, Lipka, Zajkowska, Soćko, Górecka, Koziołek, Paliwca (libero) oraz Kmiecik, Grząślewicz, Binkiewicz i Bartla

Zobacz również:
Wyniki 5. kolejki oraz tabela gr. 2 II ligi kobiet

źródło: inf. własna, sosnowiec.info.pl, sportowezaglebie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-10-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved